افسانه های افزایش قد

نحوه بارفیکس برای افزایش قد

((نحوه بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر))

روش های زیادی برای چگونگی افزایش قد در مدت 1 ماه وجود دارد اما متأسفانه بیشتر آنها کار نمی کنند. حقیقت این است که افزایش قد سخت نیست … فقط باید کارهای صحیح را انجام دهید.

چگونه قد خود را اکنون افزایش دهید

تغذیه سالم ، ورزش منظم و خواب کافی بهترین راهها … و همه آنها کارهایی هستند که از جوانی به شما آموخته شده است که انجام دهید. آن را بیش از حد پیچیده نکنید. در اینجا بهترین روش ها برای به دست آوردن نتیجه شما ارائه شده است.

ورزش کردن

هیچ راز نیست که کار کردن برای سلامتی کلی بسیار توصیه می شود اما اکثر مردم متوجه نیستند که این امر همچنین می تواند قد آنها را بهبود بخشد. چگونه کار می کند؟

هرچه بدن خود را ورزش می کنید باعث افزایش هورمون های رشد انسانی (HGH) می شود و تمرین شما با شدت بیشتری انجام می شود ، میزان HGH تولید شده بیشتر می شود. بنابراین برای رسیدن به  ((نحوه بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر)) بهترین نتیجه باید خود را تا حد ممکن سخت فشار دهید.

با این حال ، در حالی که اکثر تمرینات تا حدودی سودمند هستند ، نشان داده شده است که برخی از تمرینات بهتر از دیگران هستند که به شما در افزایش قد در 1 ماه کمک می کنند ، زیرا آنها روی عضلات حساس متمرکز برای اضافه کردن اینچ تمرکز می کنند. در اینجا نحوه افزایش قد فوراً آورده شده است.

شنا كردن

این یکی از بهترین اسرار نگه داشته شده است. هنگامی که شنا می کنید ، باید بازوهای خود را زیاد بکشید که به رشد شما کمک می کند ، و باید در هنگام شنا ، حالت ایستایی صدا را حفظ کنید که ستون فقرات شما را صاف می کند.

صاف کردن ستون فقرات یکی از بهترین راههای کمک به رشد شما در دوران بلوغ و بعد از بلوغ است و شنا برای این کار عالی است.

دوچرخه سواری ((نحوه بارفیکس برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

این یک ورزش عالی دیگر است ، و به این دلیل کار می کند که بدن شما به طور طبیعی در طی دوچرخه سواری شدید خم می شود و به تولید نه تنها HGH کمک می کند بلکه به کشش و راست کردن ستون فقرات نیز کمک می کند. بار دیگر کلید در اینجا شدت است.

علاوه بر نکات فوق ، خوابیدن کافی است زیرا هنگام استراحت بدن باعث افزایش HGH می شود. بنابراین هر چه بیشتر بخوابید HGH بیشتری تولید می کند.

تماشای آنچه می خورید

از وعده های غذایی چرب و میان وعده های خودداری کنید و در عوض روی غذاهایی که مقادیر زیادی کلسیم دارند تمرکز کنید. به این ترتیب قد شما افزایش می یابد اینها را دنبال کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2521784

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد