افسانه های افزایش قد

نتایج سابلیمینال افزایش قد

((نتایج سابلیمینال افزایش قد مقاله قبل تر))

در جامعه امروز ، مردم ، به ویژه مردان ، غالباً از نظر قد قضاوت می شوند. یک مرد قد بلند به احتمال زیاد پیشنهادهای شغلی بیشتری را دریافت می کند و نسبت به یک مرد کوتاه مدت زمان آسانتری برای گرفتن تاریخ دارد. در حالی که این ناعادلانه است ، این یک واقعیت زندگی است که به زودی تغییر نخواهد کرد.

پس اگر آدم کوتاهی هستید چه می کنید؟ علاوه بر جراحی و هورمو ((نتایج سابلیمینال افزایش قد مقاله قبل تر)) ن های رشد که پرهزینه و دردناک هستند ، می توان با چند روش زیرکی که به معنی وارد شدن به استخوانهای شما نیستند یا به خود هورمون تزریق نمی کنید ، دو یا چند اینچ را به قد خود اضافه کنید.

نکته اصلی این است که اکثر افراد به دلیل وضعیت بد ضعف و عدم انجام تمرینات بدنی کمی کوتاه تر از آنچه که هستند ظاهر می شوند. وضعیت ضعیف و کشش می تواند قد فرد را دو اینچ یا بیشتر کاهش دهد! بهترین راه برای رفع خستگی وضعیت تمرینی مخصوص کشش است که روی عضلات اصلی شما متمرکز است و به نوبه خود به تقویت و صاف کردن ستون فقرات شما کمک خواهد کرد که باعث بلندتر شدن ظاهر شما خواهد شد.

چهار نوع تمرین که می توانید همین حالا شروع کنید تا قد بلندتر شوید:

1. گرفتگی شکم

2. ردیف های نشسته ((نتایج سابلیمینال افزایش قد مقاله قبل تر)) 

3. مگس های معکوس

4- کشویی جانبی

این تمرینات بر روی عضلات اصلی معده و قسمت فوقانی پشت شما تمرکز دارد و هر دو برای تقویت و کشش عضلات مهم برای افزایش قد شما ضروری هستند. نتایج بلافاصله اتفاق نمی افتد. برای شروع دیدن نتایج حداقل باید 6 هفته به رژیم تمرینی بچسبید. با این حال ، اگر بلندتر شدن برای شما مهم است ، بازپرداخت آن ارزش آن را خواهد داشت.

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی بلندتر شدن هستید [http://www.how-to-increase-height.com/how-to-get-taller/how-to-get-taller-wh

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2349483

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد