افسانه های افزایش قد

نام قرص برای افزایش قد

((نام قرص برای افزایش قد مقاله قبل تر))

یکی از بهترین چیزها در مورد گذر از بلوغ ، تمام تغییراتی است که بدن ما طی می کند. بیشتر مردم از این واقعیت که برای ما اتفاق می افتد وحشت دارند ، اما پس از اتمام آن – ما مانده اند که بخواهیم بیشتر. تعداد معدودی از ما تا به حال به اندازه دوست خود قد می گیریم و اجازه می دهیم با آن روبرو شویم: جامعه اهمیت خاصی را به شما می دهد که قد شما چقدر است. ((نام قرص برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

بعضی از تمرینات وجود دارد که بعد از بلوغ طولانی مدت و بعد از آن بلوغ افزایش می یابد. فقط به یاد داشته باشید که برای نتیجه دائمی باید خود را متعهد به چندین هفته کشش کنید. در حالی که ممکن است فوراً متوجه قد بلند تان شوید: باید مجبور به کشش رباط ها ، عضلات و سایر بافت های پشتی اطراف ستون فقرات خود باشید تا بدنتان بتواند شکاف های باقی مانده از کشش را سازگار و پر کند.

برای افزایش قد به دنبال برخی تمرینات کششی عالی باشید که به شما احساس می کند که تازه Chiropractor را ترک کرده اید …

کشش کشش

می توانید یک نوار چانه دار یا ساختار محکم دیگر را بالای سر خود بگیرید و تا زمانی که گیر شما می تواند آن را بگیرد آویزان کنید. روش دیگر تسمه های مچ پا وجود دارد که می توان آنها را خریداری کرد که به شما اجازه می دهد تا برای کشش متفاوت وارونه شوید. حلق آویز باعث می شود نیروی جاذبه برای شما کار کند ، نه آنکه مان ((نام قرص برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ند شما وقتی که پای شما روی زمین کاشته می شود ، باشد. حلق آویز یکی از ساده ترین و آسان ترین تمرینات افزایش قد با فشردن ستون فقرات است.

کشش انگشتی پا

رسیدن به پایین و لمس کردن انگشتان پا ، ستون فقرات شما را نیز بیرون می کشد. شما بند تنه خود را به سمت پایین آویزان کرده و ضمن کمر ، محکم و گردن تنگ خود را سست می کنید.

شنا كردن

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به تنه شناگر نگاه کنید تا متوجه شوید که این ورزش به معنای واقعی کلمه بدن شما را بیرون می زند. بدن شما را به سمت پایین می کشد و با قسمت بالایی خود می کشد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4689134

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد