افسانه های افزایش قد

نام قرص افزایش قد

((نام قرص افزایش قد مقاله قبل تر))

کوتاه بودن قطعاً ضرر دارد. افرادی که کوتاه هستند مطمئناً می توانند موافقت کنند که وقت ((نام قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) ی مردم به دلیل قد شما را مورد تمسخر قرار دهند ، می توانند چقدر آزار دهنده باشند. و البته ، به همان اندازه تحریک کننده است که شما قادر نخواهید بود عملکردهای خاصی را به درستی انجام دهید مانند دستیابی به یک شی که در بالای سر شما قرار دارد. اکثر مردم معتقدند که قد فقط به دلیل ژنتیک و محیط زیست است. با این حال ، آنچه آنها در تحقق این امر ناکام هستند این است که یک فرد واقعاً می تواند قد طبیعی بلندتر کند.

تاکنون بهترین سلاح برای افزایش قد شما به طور طبیعی رژیم غذایی مناسب است. غذاهایی که سرشار از ویتامین و کلسیم هستند ، غذاهایی هستند که باید بخورید ، زیرا باعث افزایش قد طبیعی می شوند. می بینید که استخوان ها برای رشد طبیعی به شما کمک می کنند ، زیرا هرچه استخوان های شما طولانی تر باشد ، احتمال افزایش قد شما بیشتر می شود. منبع خوب کلسیم شیر است ، به همین دلیل اگر می خواهید قد بلندتر شود باید هر روز آن را به همراه مصرف ویتامین ها بنوشید. با این حال ، فقط مراقب غذاهایی باشید که از نظر کربوهیدرات بیش از حد زیاد باشند ، زیرا می توانند منجر به برخی ب ((نام قرص افزایش قد مقاله قبل تر)) یماری ها مانند قند خون شوند ، این غده ها را که باعث تولید هورمون های رشد می شوند ، خاموش می کند. البته این باعث می شود شانس افزایش قد شما کمتر شود.

علاوه بر این ، ورزش منظم می تواند به تحریک ترشح هورمون های رشد انسانی کمک کند و از این طریق به رشد قد شما کمک می کند. ورزش همچنین به خم شدن و کشش عضلات و تاندون های شما کمک خواهد کرد که باعث می شود بدن شما گسترش یابد. در نتیجه بعد از مدتی قد بلندتر خواهید شد. اگر برای قوی تر شدن استخوان ها از ورزش استفاده می کنید ، شانس خوبی برای بلندتر شدن دارید. سپس به طور قطع می توانید ثابت کنید که قد را می توان به فنون طبیعی مانند ورزش و رژیم غذایی سرشار از ویتامین نیز نسبت داد.

همچنین در اینجا نکته مهمی وجود دارد که شما نمی خواهید آن را از دست دهید: یک راز علمی اثبات شده وجود دارد که می تواند قد بلندتر شما را رشد دهد. (http://growtallerquic.info).

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3594480

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد