افسانه های افزایش قد

نام امپول افزایش قد چیست

((نام امپول افزایش قد چیست مقاله قبل تر))

آیا شما از کوتاه بودن بیمار هستید؟ خوب ، شما قطعاً تنها نیستید. بسیاری از افراد درست مانند شما هستند که از کوتاه بودنشان مریض هستند و به دنبال راه هایی برای قد بلند تر هستند.

خوشبختانه کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش قد خود انجام دهید. با این وجود ، یک مورد که می خواهید از آن بپرهیزید ، ورزش برای افزایش قد است. به طور خاص ، انواع تمریناتی که باید از آن جلوگیری کنید ، مواردی است که پس از گذشت بلوغ ، ادعا می کنید که استخوانهای شما را کشیده و طولانی تر می کند. این به سادگی غیرممکن است.

بنابراین ، چرا این ورزش کار نمی کند؟

خوب ، برای پاسخ به این سوال ، باید از نحوه رشد استخوانهای خود آگاه باشید. به عنوان شیرخوار ، بسیاری از استخوانهای ما از غضروفهای انعطاف پذیر و پوسته پوسته تشکیل شده است. وقتی پیرتر می شویم ، این غضروف ها فیوز می شوند و به استخوان های جامد تبدیل می شوند.

آنچه در دوران بلوغ اتفاق می افتد این است.

صفحات رشد در انتهای استخوانهای طولانی تر به تدریج طولانی تر می شوند. با این حال ، پس از قطع رشد بعد از بلوغ ، شما نمی توانید کاری برای طولانی تر شدن آنها انجام دهید مگر اینکه تصمیم به جراحی بگیرید. ورزش ها و رژیم های غذایی هیچ معجزه ای را برای شما انجام نمی دهند.

البته اگر قصد جراحی را دارید ، از شما خواسته می شود دو بار فکر کنید. اگر فقط به دنبال اضافه کردن 2 تا 4 اینچ به قد خود هستید ، می تواند بسیار پرخطر باشد و ممکن است ارزش شما را نداشته باشد.

بنابراین ، آیا ورزش برای افزایش قد کاملاً بی فایده است؟ ((نام امپول افزایش قد چیست مقاله قبل تر)) 

خوب ، مطمئناً نه.

برخی از انواع تمرینات به شما کمک می کنند قد بلندتر شوید حتی بعد از گذشت بلوغ. با این حال ، باید تفاوت را درک کنید.

هنگامی که دوران بلوغ گذشته اید ، ورزش به شما کمک نمی کند قد خود را با کشش و طولانی تر شدن استخوان ها افزایش دهید. این کار نمی شود.

روش انجام ورزش به شما در افزایش قد شما کمک می کند تا حالتهای بدنی و همچنین انحنای ستون فقرات را اصلاح کنید. بسیاری از مردم متوجه نیستند که در حال رکود هستند ، و همین باعث می شود قد خود را از دست بدهند. فقط با انجام این تمرینات برای تصحیح حالات خود ، می توانید به طور طبیعی قد بلندتر کنید.

البته اگر هنوز جوان هستید و دوران بلوغ را پشت ((نام امپول افزایش قد چیست مقاله قبل تر))  سر می گذارید ، تقریباً هر نوع ورزش مفید خواهد بود که به شما در رسیدن به قد ایده آل خود کمک کند. درنهایت ، این دوره طلایی شماست و باید از آن نهایت استفاده را ببرید.

با ورزش منظم ، شما در آزاد کردن هورمون های رشد به بدن خود کمک می کنید ، که می تواند تعیین کند که در این مدت چه قد می توانید بدست آورید. غیر معمول نیست که در طی چند سالی که دوران بلوغ را پشت سر می گذارد ، افرادی را ببینید که به شدت بلند شده اند.

ورزش برای افزایش قد [http://growtallernaturallytips.com/exercises-to-increase-height/]؟

آیا می خواهید بدانید که چگونه حتی بعد از بلوغ به طور طبیعی ، ایمن و سریع قد بلندتر شوید؟

آیا می خواهید بدانید که در طی چند هفته 2 تا 4 اینچ به ارتفاع خود اضافه کنید؟

کلیپ

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4709075

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد