افسانه های افزایش قد

نام آمپول افزایش قد

((نام آمپول افزایش قد مقاله قبل تر))

از آنجا که برای سنین بالا ، مردم در سراسر جهان بر این باورند که ارتفاع مناسب به دلیل یک عامل ارثی است. به دلیل این اعتقاد آنها فکر می کنند اگر اعضای خانواده آنها قد بلند تری داشته باشند ، قد هم بلندتر می شوند. اما تا حدودی صحیح است ، اما فقط برای برخی موارد نادر ، اما قد بلندتر نیست با پیروی از برخی شرایط و شرایط به همراه برخی تمرینات توصیه شده ، سریع تر رشد می کنند.

بیشتر افراد آنقدر بلندتر از دیگران نیستند که در برخی از زمانها احساس عقده فرومایگی کنند ، اما به جای اینکه احساس پیچیده کنند ، می توانند سخت تلاش کنند تا به آنچه می خواهند برسند نزدیک شوند. امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند از قرص های رشد قد که در بازار موجود است استفاده کنند. آنها معتقدند که اگر این قرص ها را مصرف کنند ، خیلی سریع در ارتفاعشان افزایش می یابد ، اما کاملاً اشتباه هستند زیرا آنها نتیجه مطلوب را ارائه نمی دهند. از طرف دیگر اگر ترجیح می دهید تحت عمل جراحی قرار بگیرید ، به شما كمك می كند قد خود را چند اینچ افزایش دهید. تاکنون شاید بدانید که افزایش قد کاملا وابسته به ترشح هورمون ، رشد  ((نام آمپول افزایش قد مقاله قبل تر)) هورمون انسانی (HGH) است. این روند کاملاً طبیعی است. بنابراین ، توصیه می شود برای رشد سریع تر هر نوع فعال غیر طبیعی را انجام ندهید وگرنه به شما کمکی نمی کند بلکه کار را پیچیده تر می کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند قد بلندتر رشد کنید.

شما باید رژیم متعادل مناسب داشته باشید: یکی از مهمترین مواردی که به شما در رسیدن به قد بلند تر کمک می کند ، داشتن رژیم متعادل مناسب است. علاوه بر این ، اگر بدن شما در جذب مواد معدنی مهم ، ضروری ، ویتامین ها و مواد مغذی که برای رشد لازم است فاقد آن هستید ، به آنچه می خواهید برسید. بنابراین ، برای داشتن رشد مناسب در ارتفاع ، مصرف مواد مغذی مانند ویتامین D ، پتاسیم و کلسیم بسیار مهم است. توصیه می شود که همچنین باید مقدار زیادی مواد غذایی سرشار از پروتئین مانند مرغ ، شیر ، ماهی ، گوشت و غیره میل کنید.

به دنبال برخی تمرینات توصیه شده: اگر می خوا ((نام آمپول افزایش قد مقاله قبل تر)) هید سریع تر قد بلند شوید ، ورزش همانند رژیم متعادل اهمیت دارد. توصیه می شود برای کشش استخوان های ستون فقرات و استخوان های پا از برخی تمرینات پیروی کنید زیرا این استخوان ها تصمیم می گیرند قد شما چقدر باشد. بنابراین ، شما باید حداقل یک ساعت در روز کشش و پرش را انجام دهید که در واقع به شما کمک می کند تا سریعتر رشد کنید. برخی دیگر از تمرینات هوازی ، یوگا و غیره است.

باید سعی کنید از خواب مناسب استفاده کنید: در کنار تمرینات و غذای مغذی همچنین لازم است که شب ها به خواب صحیح بخوابید. تخمین زده می شود که شما باید روزانه حدود 7 ساعت خواب صوتی داشته باشید. بنابراین ، اگر می خواهید سریع تر قد بلند شوید ، بخوابید.

این روش های یاد شده برای افزایش سریع قد بسیار مناسب هستند. اگر مشکل بهداشتی دارید ، برای مراجعه بیشتر باید فوراً با پزشک خانواده خود مشورت کنید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4906237

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد