افسانه های افزایش قد

نادر مطلبی زاده افزایش قد

((نادر مطلبی زاده افزایش قد مقاله قبل تر))

طبیعت افراد طوری طراحی شده اند که همیشه در جستجوی چیز دیگری هستند. چه پول بیشتری داشته باشد ، چه فرصتهای شغلی بهتر و یا حتی افزایش قد ، مردم همیشه به دنبال راه هایی هستند که به آنها امکان بهبود جنبه های مختلف زندگی خود را می دهد. اگرچه برخی از جنبه ها می توانند کمی دشوارتر از سایرین عمل کنند ، اما لازم نیست این یک شاهکار غیرممکن باشد. در اینجا برخی از رازهای بلندتر در حال رشد وجود دارد که ممکن است به شما در رسیدن به قد مورد نظر شما کمک کند.

ورزش و کشش

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید قد خود را به سرعت افزایش دهید ، اولین چیزی که ((نادر مطلبی زاده افزایش قد مقاله قبل تر))  باید به آن توجه کنید اهمیت ورزش و کشش در بدن است. با بهبود عملکرد کلی بدن ، قادر خواهید بود سلول ها و بافت های بدن خود را برای رشد تحریک کرده و در نتیجه تمایل بیشتری به رشد داشته باشید. ورزش را به یک عادت روزانه تبدیل کنید و تعجب خواهید کرد که چگونه قادر خواهد بود نه تنها قد شما را تغییر دهد ، بلکه چگونه در مورد خودتان نیز احساس می کنید.

تغذیه مناسب

اگر می خواهید قد خود را افزایش دهید همیشه به یاد داشته باشید که درست بخورید. با اجازه دادن به خود به تغذیه مناسب ، می توانید به بدن خود کمک کنید که قد بلندتر شود. این بدان معناست که ، برای تولید استخوان و پروتئین برای رشد عضلات سالم باید مصرف غذاهای سرشار از کلسیم و ویتامین D را شروع کنید. اگر نتوانید تنها از طریق غذا نیازهای غذایی لازم را برآورده کنید ، باید مصرف مکمل غذایی را شروع کنید که مخصوص کسانی باشد که به دنبال افزایش قد ه ((نادر مطلبی زاده افزایش قد مقاله قبل تر)) ستند. اطلاعات دقیق تر بعداً

خواب

خواب تقریباً کم تحقیرترین اسرار بلندتر در حال رشد است. از آنجا که خواب می تواند بدن را به سمت تولید HGH بیشتر سوق دهد ، مهم است که به شما عادت دهید حداقل هر ساعت 8 ساعت بخوابید. گذشته از مزایای فزاینده ، دادن بقیه به بدن خود که استحقاق آن را دارد نیز می تواند به شما در بخش خلق و خو کمک کند. اگر دائماً در حالت خستگی ناخوشایند هستید ، فقط بدن شما نسبت به عدم استراحت واکنش نشان می دهد.

پس برای چی منتظری؟ در مرحله بعد شما نیاز به ایجاد یک برنامه گام به گام و اقدام کن اکنون دارید. حتماً اسرار بلندتر در حال رشد را دنبال کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4671026

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد