افسانه های افزایش قد

مواد مغذی افزایش قد

((مواد مغذی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا نمی دانید که چگونه قد طبیعی بلندتر شوید؟ افراد زیادی هستند که در حال تحقیق روی روشهایی هستند که به آنها کمک می کند قد بلند شوند. به احتمال زیاد ، شما نیز چنین کاری کرده اید. احتمال وجود دارد ، شما شاهد تبلیغات و وب سایتهای زیادی خواهید بود که به شما می گویند ورزش می تواند به شما در افزایش قد کمک کند.

آیا این درست است؟ آیا ورزش افزایش قد واقعا کار می کند؟ آیا ورزش بهترین راه برای کمک به قد بلند تر شماست؟

خوب ، پاسخ هم بله است و هم نه. برای کشف دلیل ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

وقتی صحبت از افزایش قد شما می شود ، این 3 عامل بسیار مهم هستند.

الف) ورزش

ب) وضعیت استقرار

ج) رژیم غذایی

ورزش نه تنها به قد شما بلکه برای سلامتی و رفاه عمومی شما واقعا می تواند مفید باشد. با این حال ، تمرین تنها جواب نیست. همچنین اگر می خواهید قد بلندی داشته باشید ، باید از وضعیت و رژیم غذایی خود نیز به خوبی مراقبت کنید.

اگر هنوز جوان هستید و دوران بلوغ را سپری می کنید ، ورزش می تواند یک عامل اصلی باشد که تعیین می کند قد شما چقدر می توانید بدست آورید. چرا اینطور است؟

خوب ، دلیل این امر این است که ورزش منظم به بدن شما در تولید هورمون رشد قد کمک می کند. ترشح این هورمون می تواند جوانه های رشد شما را سرعت بخشد در حالی که هنوز بلوغ را پشت سر می گذارید.

اما اگر شما در حال حاضر و بزرگسال باشید که بالای 25 سال سن دارید ، چه می کنید؟ آیا هنوز با ورزش می توانید قد بلندتر کنید؟

پاسخ مثبت است ، اما شما باید بفهمید چه عواملی مؤثر است و چه کار نمی کند.

وب سایت های زیادی در اینترنت وجود دارد که ممکن است به شما بگویند ورزش می توان ((مواد مغذی افزایش قد مقاله قبل تر)) د با افزایش طول استخوان به شما در افزایش قد کمک کند. اگر در حال حاضر یک بزرگسال هستید که بلوغ را پشت سر می گذارد ، این کار برای شما کار نمی کند.

مگر در مواردی که به عمل جراحی بروید ، ورزش نمی تواند به شما در طولانی تر کردن استخوان ها کمک کند. البته جراحی توصیه نمی شود زیرا می تواند بسیار خطرناک باشد.

بنابراین ، چگونه ورزش افزایش قد می تواند به شما در افزایش قد طبیعی کمک کند؟

خوب ، در اینجا نحوه عملکرد ورزش آمده است.

1) این به شما کمک می کند بلندتر به نظر برسید

یک رژیم ورزشی مناسب می تواند به شما لاغرتر و عضلانی تر کمک کند. به عبارت دیگر ، ظاهر بهتری خواهید داشت. این به تنهایی می تواند به شما کمک کند تا تصور کنید قد شما قد بلندتر  ((مواد مغذی افزایش قد مقاله قبل تر)) است.

2) به اصلاح وضعیت شما کمک می کند

بسیاری از مردم نمی دانند که استقامت مناسب می تواند به آنها در افزایش قد کمک کند. هنگامی که مرتباً تمرین های خاصی انجام می دهید ، وضعیت شما اصلاح می شود و شما ممکن است از میزان قد شما فقط با کار کردن روی وضعیت خود شگفت زده شوید.

ورزش برای افزایش قد [http://growtallernaturallytips.com/increase-height-exercise/]؟

آیا می خواهید بدانید که چگونه حتی بعد از بلوغ به طور طبیعی ، ایمن و سریع قد بلندتر شوید؟

آیا می خواهید بدانید که در طی چند هفته 2 تا 4 اینچ به ارتفاع خود اضافه کنید؟

کلیپ

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4738130

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد