افسانه های افزایش قد

مهمترین ویتامین برای افزایش قد

((مهمترین ویتامین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

دوچرخه های کوهستانی 29 چرخه برای ماندن در اینجا هستند. ترکیبی از مقاومت نورد کمتر ، پایداری بیشتر و افزایش کشش باعث می شود مردم عاشق شیوه سوار شدن باشند.سالسا ماماسیا دوچرخه ای است که تمام مزایای چرخ های بزرگ را با یک فریم شگفت انگیز و کیت ساخت عالی. در حالی که یک دوچرخه سطح ورودی نیست ، Mamasita یک ارزش عالی است.

همانطور که قلب هر دوچرخه قاب است که در آن شروع خواهیم کرد. مثلث اصلی و زنجیره ای از لوله های اسکاندیم با ماندگاری صندلی فیبر کربن ساخته شده است. اسکاندیم عنصری است که آلیاژ آلومینیوم باعث افزایش عمر خستگی ، قدرت و کیفیت سواری می شود. این مخلوط با فیبر کربن یک قاب سبک اما قوی را ایجاد می کند. مثلث جلویی کاملاً استاندارد و با جوشهای بسیار  ((مهمترین ویتامین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) تمیز است. جادوی واقعی برمی گردد صندلی های صندلی و صندلی های زنجیره ای هر دو بیضی مسطح هستند ، بسیار وسیع تر از قد. هدف این است که افزایش سفتی پیچشی در حالی که اجازه می دهد کمی انطباق عمودی برای یک سوار راحت تر است.

می توانید Mamasita را به عنوان یک قاب یا یک دوچرخه کامل بدست آورید. بسته کامل ساخت بسیار خوبی با یک گروه کامل Shimano XT به جز میل لنگ Race Face Deus است. Rock Shox Reba یکی از بهترین چنگال های بین کشور است. بسیاری از قابلیت تنظیم و آن را با یک قفل قفل نصب شده در دسته می آید. نوار دستی ، ساقه ، صندلی عقب و رینگ ها همه سالسا هستند. اکثر شرکت های تجاری قطعات برند معمولاً یک پله پایین هستند اما Salsa یک سازنده کاملاً مورد احترام در نوع خود است. وزن برای دوچرخه کامل در حدود 25 پوند است. با استفاده از برخی از بخش های مختلف ، می توانید آن را سبک تر کنید اما کاملاً جامد است.

این سواری یک دم دستی کلاسیک است که با چ ((مهمترین ویتامین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) رخ های بزرگ ترکیب شده است. Salsa Mamasita با سرعت زیاد حرکت می کند و یک اتومبیل دوچرخه سرگرم کننده است. دوست دارد سوار سخت شود. اما از نظر همه احساس تردید هنوز کاملاً راحت است. چرخ های با قطر بزرگتر کار خوبی در جهش برجستگی های کوچکتر انجام می دهند و به نظر می رسد طراحی ایستادن لبه های واضح تر را از بین می برد. انتقال قدرت به نفع حملات زین است. Mamasita در خانه در یک کورس مسابقه ای در سطح کشور است اما اگر به دنبال یک دوچرخه کوهستانی در سطح کوه هستید ، از آن دور نشوید.

Salsa Mamasita یک دوچرخه خوب برای کسی است که به دنبال مسابقه سریع یا دوچرخه سواری سریع 29 است. در مقایسه با الیاف کربن 29 اینچ در بازار Mamasita به مراتب ارزان تر ، بادوام تر و فقط کمی سنگین تر است.

این برای شماست که به یک چرخه بهتر تبدیل شوید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3755107

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد