افسانه های افزایش قد

مهمترین عامل افزایش قد

((مهمترین عامل افزایش قد مقاله قبل تر))

همه عاشق عکس هایی هستند که به نظر می رسد تصویر کامل است همه ما می خواهیم بهترین عکسهای خودمان را در عکسها ببینیم. عکس هایی شبیه به افراد مشهور. اما وقتی جلوی دوربین قرار می گیریم ، اکثر ما کاملاً مطمئن نیستیم که چه کاری باید با خودمان انجام دهیم و به یک کلوت ارزشمند لقمه تبدیل کنیم.

بدون هیچ تجربه ای ، می تواند ناامید کننده باشد که حتی در نورپردازی خوب بتواند عکس گرفتن از عکس سلفی مناسب خود را بگیرد و گاهی داشتن یک دوست / عکاس ، عکس خود را می گیرد حتی می تواند حتی کمتر از آن استفاده کند.

حقیقت این است که ، برای پوستر و هم برای عکاس ، چند قانون اساسی وجود دارد که باید برای بیان ، وضعیت و سبک قبل از گرفتن عکس از مدل ، که طبیعی و جذاب است ، دنبال کنید. هر بار که بخواهید یک سلفی مدل بگیرید ، این نکات را بررسی کنید.

1. کلاسیک Hands-on-Hip

همیشه ایده خوبی است که دستهای خود را لنگ و سرکش نگذارید. وزنه زدن یک بازو روی باسن ، وزن به یک طرف تغییر یافته و شانه های شما را شل می کند. این پوز “قوری” از محبوبیت زیادی در مدل ها برخوردار است ، چهره شما را لاغر می کند و ظاهری بلند و با وقار ایجاد می کند که باعث می شود کمر باریک تر به نظر برسد. حتماً بازوی بلند شده خود را که روی لگن قرار دارد ، قرار دهید تا لوازم جانبی فانتزی یا هنر لاک ناخن را به نمایش بگذارید.

2. از Mirror استفاده کنید

جلوی BFF آینه جدید خود قرار بگیرید ، تا زمانی که تقریباً در آن کامل باشید. شکل بدن خود را یاد بگیرید و سمتها و زوایایی را که دوست دارید انتخاب کنید. احساس گناه در مورد غرور خود را فراموش کنید ، و به یاد داشته باشید “همه این پوچ است”. از تصورات خود استفاده كنید و وانمود كنید كه شخص دیگری در پشت آینه ، دوربین در دست و در حال فشردن است. پاهای خود را در مقابل عکس گرفتن از بدن کامل نگه دارید ، همیشه به آینه نزدیک هستند و شما نمی خواهید پا به پا ظاهر شوید.

3. پایین بروید

هنگام نشستن ، ارتفاع دوربین باید خیلی بالاتر از سطح چشم شما باشد و عکاس شما برای رسیدن به بهترین نتیجه کمی دورتر است. این تکنیک خاص تمام ویژگی ها ، مو و آرایش شما را نشان می دهد و همچنین باعث می شود که یک قاب کوچک تر و لاغر تر شکل دهید.

عکاسان معمولاً قد خود را کاملاً فراموش می کنند و از زیر خط چشم مدل عکس می گیرند و شما هرگز نباید به آنها اجازه دهید اگر می خواهید عکس کاملی انجام دهید. شانس اینکه یک شات از زیر به افزایش قد سوژه یا ایجاد شات قهرمان دراماتیک که ممکن است به دنبال آن بگردید باریک است و نتایج ناموفق با پوسته های ناپدید شده ، سایه های عجیب و غریب و عکسهای کوتوله تقریباً همیشه بازی آخر است.

برای عکسهای سلفی ، نگه داشتن لنزهای تلفن در بالای سر شما تنها بهترین زاویه های شما را ضبط می کند و گردن را به سمت کشیده و قوسی مانند نگاه می دارد.

4- سر خود را بچرخانید

اگر چهره شما به هیچ وجه نامتقارن است ، نگران نباشید که در شرکت خوبی هستید. راه حل آسان برای عکس ها این است که هنگام ضربه محکم و ناگهانی سر خود را کمی چرخانده و اجازه دهید شیب و زاویه کاملاً مناسب دوربین آن لبخند کج از شما را پنهان کند. کج کردن سر شما نیز یک ترفند عالی برای لاغر کردن پروفایل شما است ، بنابراین اگر واقعاً می خواهید مانند یک مدل قرار بگیرید ، سعی کنید کمی به جای رو به جلوی دوربین دوربین چرخانید.

5. راست بایستید ، چانه بزنید

بگذارید تنها چیزی که فراموش نمی کنید وضعیت عکس خود را کامل کنید این است که بهترین پا و چانه خود را به جلو بکشید و مستقیم بایستید.

دوربین ها فقط دو بعدی هستند ، به این معنی که یک عکس نمی تواند موضوع خود را در هر سه بعد نمایش دهد مگر اینکه به صورت هدفمند فیلم برداری شود. هنگام قرار گرفتن در مقابل دوربین و نگاه مستقیم به آن ، فشار دادن چانه خود به بیرون ، به سمت پایین و رو به جلو می تواند خط فک شما را دراز کند و خطوطی دقیق تر و محکم تر صورت ایجاد کند که با ویژگی های مدل همراه باشد.

6. شانه های خود را گزاف گویی کنید

قرار گرفتن شانه های شما غالباً به عنوان یک جزئیات کوچک تصور می شود ، اما شانه ها در تعیین چگونگی برجسته شدن چهره یا نبودن چهره در عکس نقش مهمی دارند. چرخاندن شانه های شما می تواند باعث شود ((مهمترین عامل افزایش قد مقاله قبل تر))  چهره شما بالا بیاید و فوراً ظاهر بالای بدن شما باریک شود.

قرار دادن یک شانه بالاتر از سطح دیگر نیز می تواند ابعاد مورد نیاز یک تصویر را ایجاد کند.

7. زانوها را خم کنید

خم کردن یک پا کمی در زانو و قرار دادن وزن یک فرد روی پای راست به شما کمک می کند تا کمر را مشخص کرده و در صورت وجود آنها را روی منحنی ها تأکید کنید ، یا در صورت عدم ایجاد آنها ایجاد کنید. برای تأثیر دوربین فوق العاده ای که این عکس به شما می دهد کمی از زانوها عبور کنید!

8. باسن خود را بکشید

این ترفند با نگه داشتن بازوها کمی سست و قرار دادن در شکل S اغراق آمیز باعث ایجاد توهم باسن می شود. برای انجام این کار ، می توانید با قرار دادن دستان خود برای پ ((مهمترین عامل افزایش قد مقاله قبل تر)) وشاندن برخی از “باسن” خود ، خود را در دوربین قرار دهید و فقط کمر کاذب مورد نظر خود را نشان دهید.

9- به خودتان منحنی دهید

وقتی از جیب های جراحی پلاستیک کاملاً برکت ندارید و اسکوات در حال انجام این کار نیستند ، فقط به حرف و صدای مناسب اعتصاب کنید! طرف دلخواه خود را به سمت دوربین بچرخانید ، با سر کج و قوس دار پشت خود ، یک پا را در جلوی دیگری قرار دهید و دست خود را به دوربین روی مفصل ران خود نزدیک کنید. منحنی های فوری.

10. از دوربین لذت ببرید

هنگامی که شما از همه کارهایی که باید انجام دهید مطلع شوید تا اطمینان حاصل کنید که خود را در یک چاپلوسی متولد می کنید ، احساس راحتی کنید که با دوربین با ظاهری گاه به گاه “گرفتار نگهبان” بازی کنید ، یا مستقیماً در پشت دوربین مانند این که می دانید چه می کنید بازی کنید. در حال انجام Incorpora

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد