افسانه های افزایش قد

معرفی دارو برای افزایش قد

((معرفی دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر))

قد می تواند برای بسیاری از مردان مسئله ای حساس باشد. برای بیشتر مردها احساس می کنند که برای پذیرش نیاز به قد خاصی دارند. آخرین چیزی که هر پسر می خواهد کوتاه تر از دوست دختر یا همسرش باشد. و ممکن است آسانسورهای موجود در کفش و مکمل های مختلف را با کمی نتیجه و بدون نتیجه امتحان کنید. اما تسلیم نشوید. بسیاری موارد دیگر وجود دارد که می توانید انجام دهید که به شما کمک می کند قد خود را به طور طبیعی افزایش دهید. تنها کاری که باید بکنید ادامه خواندن است.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که بهتر غذا بخورید. تغییر رژیم فعلی شما اولویت خواهد بود. شما می خواهید یک رژیم غذایی مناسب و متعادل ایجاد کنید. این شامل مواردی مانند میوه ، سبزیجات سبز ، شیر و پروتئین زیادی است. با انتخاب مواد غذایی بیشتر از این به شما کمک می کند قد خود را افزایش دهید. مهم خواهد بود که در این زمان از غذاهای آشامیدنی خودداری کنید. بیشتر از خوردن آن دسته از غذاهای پر قند و چربی بیشتر. آنها هیچ کاری برای سلامتی و قد شما انجام نمی دهند. در واقع آنچه آنها در نهایت انجام خواهند داد ، رشد شما را خیره کننده می کند. و این چیزی نیست که شما در این زمان می خواهید. ((معرفی دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

پس از ایجاد یک رژیم غذایی متعادل ، می خواهید ورزش را شروع کنید. ورزش قسمت بزرگی از بلندتر شدن است. باید چند بار در هفته فعالیت خود را شروع کنید. این می تواند شامل انجام کارهایی مانند شنا ، بازی بسکتبال یا انجام یوگا باشد. ورزش هایی که به شما کمک می کنند بدن خود را مانند بسکتبال به صورت عمودی بکشید بسیار عالی هستند. چرا فکر می کنید بسکتبالیست ها اینقدر قد بلند هستند؟ به این دلیل است که آنها یاد گرفته اند که چگونه ماهیچه های خود را به صورت عمودی گسترش دهند. و این چیزی است که شما نیاز به شروع کار بر روی آن دارید. بنابراین حتماً از آنجا خارج شوید و با دوستان شلیک کنید.

آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که الگوهای خواب خود را تغییر دهید. هر شب به استراحت کافی نیاز خواهید داشت. و متوسط ​​مقدار مورد نیاز شما در حدود 8 تا 9 ساعت است. آنچه که استراحت خواهد کرد کمک به تسکین استرس و سایر فشارهای بدن است. و این دو مورد است که می تواند باعث اختلال در رشد شو ((معرفی دارو برای افزایش قد مقاله قبل تر)) د.

بنابراین اگر می خواهید قد خود را به طور طبیعی افزایش دهید ، پس باید استفاده از این نکات را شروع کنید. رژیم غذایی ، ورزش و خواب مناسب همان چیزی است که به شما کمک می کند قد بلندتر شوید. شما دیگر به عنوان پسر کوتاهی در بلوک شناخته نمی شوید. در عوض به زودی قادر خواهید بود قد خود را با چند اینچ افزایش دهید.

اگر می خواهید قد بلندتر شوید ، صرف نظر از سن شما ، مراحل طبیعی دیگری نیز وجود دارد. انجام یک کار اشتباه می تواند رشد شما را لرزاند. دریابید که چه کاری باید انجام دهید و از آنچه باید از این سایت مفید استفاده کنید [http://www.naturallygettaller.com] از این سایت پرهیز کنید!

اگر شما از افزایش قد خودداری کنید ، خودداری کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4294940

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد