افسانه های افزایش قد

معجون برای افزایش قد

((معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا هرگز تعجب کرده اید که چگونه می توانید قد بلندتر کنید؟ مطمئناً متوسط ​​هستید ، اما احساس می کنید با یک یا دو میلی متر می توانید کار کنید. فقط چیزی در مورد “قد بلند” یا کمی قد بلندتر از اکثریت وجود دارد. آیا واقعاً رازهایی برای بلندتر شدن وجود دارد؟ در واقع به عنوان نکاتی که می خواهید بخوانید اصلاً اسرار نیست.

صبحانه بخورید – بارها و بارها می دانید که صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است. این “س ((معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ریع” را که شبانه شما داشتید “می شکند”. صبحانه برای پریدن بدن برای تولید مواد مغذی لازم برای روز بسیار مهم است. پرش از صبحانه می تواند رشد شما را بی حس کند و حتی می تواند شما را کسل کننده کند.

هرگز از خوردن وعده ها صرفنظر نکنید – گذشته از اینکه یک عادت بد برای پرش وعده های غذایی است ، می توانید به طور غیر ضروری مواد مغذی را که می تواند به شما در رشد کمک کند از دست دهید. اگر از وعده های غذایی صرف نظر کنید ، بدن شما در حالت گرسنگی قرار می گیرد. به علاوه! پرش از وعده های غذایی در واقع می تواند شما را بعداً وزن کند.

به مقدار کافی پروتئین بخورید – زیرا پروتئین بلوک ساختمان بدن است. شما می توانید پروتئین نه تنها از گوشت خوک ، گوشت گاو و مرغ بلکه از ماهی نیز دریافت کنید. ماهی تن یک منبع پروتئین بسیار خوبی است ، به همین دلیل لبنیات ، آجیل ، سویا و حبوبات نیز موجود هستند. اگر می توانید از خوردن گوشت قرمز زیاد جلوگیری کنید ،  ((معجون برای افزایش قد مقاله قبل تر)) زیرا کلسترول آنها زیاد است. تا حد امکان فقط گوشت بدون چربی بخورید. اگر فکر می کنید به میزان کافی پروتئین در رژیم غذایی خود مصرف نمی کنید ، مصرف مکمل ها را نیز در نظر بگیرید.

خواب کافی داشته باشید – خوابیدن کمتر از 7 تا 8 ساعت در روز می تواند رشد شما را خراب کند. هورمون های رشد انسانی در طول خواب در دوره REM یا در خواب عمیق رها می شوند. اگر خواب کافی ندارید ، چگونه انتظار دارید مرحله REM را پشت سر بگذارید؟ کار و مطالعات خود را برنامه ریزی کنید تا روزانه 7-8 ساعت بخوابید.

در اینجا توجه زیادی بکنید-

آیا می دانید که یک ذهن در حال پنهان کردن راز وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ارتفاع خود را با 3 اینچ یا بیشتر در فقط 6 هفته افزایش دهید؟ و همین خیلی مرتب

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3038023

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد