افسانه های افزایش قد

معجون افزایش قد

((معجون افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا در رابطه خود با شیمی تلاش می کنید؟ آیا ازدواج شما یک جرقه زودهنگام داشت اما اکنون از بین رفته است؟ کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید و شیمیایی را در رابطه خود افزایش می دهید.

آیا شیمی وجود دارد؟

اگر هرگز شیمی قوی ساخته اید ، ممکن است درک ایده در مورد آنچه که هست دشوار باشد. شیمی زمانی است که 2 نفر احساس قدرتمندی از جذابیت برای یکدیگر دارند. آنها با هم راحت هستند و با هم عقاید ، اعتقادات ، رویاها و آرزوها را به اشتراک می گذارند.

این باعث ایجاد شیمی در یک رابطه می شود. بنابراین اگر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار نکنید و از آنها قدردانی نکنید ، مشکلی روی دستان خود خواهید گذاشت. و افزایش شیمی در رابطه شما می تواند یک کار بلند باشد.

کار روی Rapport

اگر با همسرتان رابطه ای ندارید ، نمی توانید هیچ شیمیایی بسازید. برای ایجاد رابطه ، همیشه به دنبال موضوعات آسان و جالبی باشید که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اطمینان حاصل کنید که مباحث سرگرم کننده هستند. این روی هر کاری که انجام می دهید تأثیر می گذارد و به شما کمک می کند تا حس جذابیت برای شریک زندگی خود ایجاد کنید.

بامزه باشید

با روابط خود به عنوان یک مکان شاد و نه یک پادگان نظامی رفتار کنید. شوخی کنید و ((معجون افزایش قد مقاله قبل تر))  خواهید دید که باعث افزایش پیوند بین شما و معشوق می شود. فقط شوخی های خود را تمیز و بی تفاوت نگه دارید تا مبادا همسرتان یا عقاید او را اذیت کنید.

بیان مهم است

شما نمی توانید با افرادی که شما را نمی شناسند ، شیمی بسازید. به جای این که نظرات خود را با خود نگه دارید یا چیزهایی را که احساس می کنید شریک زندگی تان در مورد شما دوست ندارد ، مخفی کنید ، آنها را به بیرون منتقل کنید. افکار و احساسات خود را در مورد هر چیز و همه چیز به اشتراک بگذارید.

به خودتان ابراز کنید و هیچ چیز عقب نمانید ، این نشان می دهد که برای رابطه خود و شریک زندگی خود ارزش قائل هستید.

بدنی باشید

اگر نتوانید با شریک زندگی خود فیزیکی باشید ،  ((معجون افزایش قد مقاله قبل تر)) شیمی کجا خواهد بود؟ مطلقاً هیچ جا. عمل بلندتر از کلمات است ، بنابراین جذابیت خود را با لمس کردن ، نوازش و بوسه سبک نشان دهید. لازم نیست به هر چیزی گرم و سنگین منجر شود.

با این حال این موارد جسمی ثابت شده است که نشان می دهد آنها به شما و شریک زندگی خود کمک می کنند و باعث ایجاد رابطه شاد می شوند. همچنین در مورد ویژگی های جسمی که در شریک زندگی خود جذاب می بینید صحبت کنید

شیمی در یک رابطه می تواند به طور طبیعی به وجود آید. شما همچنین می توانید با ایجاد گزارش ، خنده دار بودن ، بیان خود و ابراز داشتن فیزیکی در کنار شریک زندگی خود ، این شیمی را با همسر خود ایجاد کنید. این روش برای افزایش شیمی در رابطه شما است. از همه این موارد استفاده کنید و از همان ابتدا شروع خوبی دارید.

رابطه شما هم همینطور است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6077181

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد