افسانه های افزایش قد

معجون افزایش قد نوجوانان

((معجون افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر))

علی رغم آنچه مردم فکر می کنند ، قد بلند بودن بسیاری از معایب آن وجود دارد ، که بیشتر آنها در یک مکان داخلی ایجاد می شود. خبر خوب این است که طراحی خوب خانه می تواند بسیاری از مشکلاتی را که افراد بلند قد با آن روبرو هستند از بین ببرد. این امر به ویژه می تواند در ساخت جدید آسان باشد ، اما تغییر جزئی در خانه موجود شما می تواند یک خانه را برای افراد قد بلند راحت تر کند.

صد سال پیش ، متوسط ​​قد یک مرد آمریکایی 2 اینچ از حال حاضر کوچکتر بود. خانه سازان خانه ها را برای افراد معمولی می سازند و به شرط آنکه خیلی از این حد خیلی دور نباشید ، خانه معمولی برای شما کاملاً کاربردی است. اما من 6 فوت 5 اینچ هستم و چیزهای زیادی را در خانه معمولی مشاهده می کنم که از نظر وضع ، ارتفاع و ساخت من مناسب نیست. هر قد بلندتر بدن متوجه مشکلات بیشتر و تا حدی شدیدتر خواهد شد. آنچه من یک ناراحتی جزئی را در نظر می گیرم ، یک شخص قد بلند می تواند عاملی را در نظر بگیرد که خانه را غیرقابل سکونت می کند. بیایید اتاق به اتاق نگاه کنیم … ((معجون افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر)) 

آشپزخانه – میزهای کار ، سینک ظرفشویی ، شیر آب و غیره باید یک اینچ یا دو عدد بالاتر باشند تا از بین بردن فشار برای آماده سازی مواد غذایی کم شود. فن های استخراج کننده هوا نیز مانند همه اتصالات نور باید بالاتر باشند تا از برخورد سر آنها جلوگیری شود. قرارگیری دستگیره ها روی کشوها ، کابینت و یخچال / فریزر کمی بالاتر نیز به شما کمک می کند. بخش اعظم این فقط در زمان ساخت امکان پذیر است ، اما با کمک یک معمار خوب می تواند به خانه شما طراحی شود.

حمام – احتمالاً بدترین اتاق خانه برای یک پسر قد بلند است. لازم است سر دوش به اندازه کافی بلند باشد تا به شما اجازه ایستاده و هنوز یک اسپری آب سخاوتمندانه به سرتان بزنید. نیازی به خم شدن بیش از حد به سمت کنترل های دوش یک چیز خوب نیست. برخی از فروشندگان حمام های طولانی اضافی را جمع آوری می کنند ، یک شخص ضروری برای قد بلند که دوست دارد تمام بدن خود را غوطه ور کند ، زانوهایی که در آب قرار دارند. مشکل نهایی در حمام آینه ای ا ((معجون افزایش قد نوجوانان مقاله قبل تر)) ست که روی دیوار بسیار کم قرار گرفته است. هیچ چیز بدتر از خم شدن در زانوها برای دیدن منظره از صورت در هنگام تراشیدن وجود ندارد.

اتاق خواب – مسئله اصلی در اینجا تختخواب و طول آن است. از طرح های تخت خواب سورتمه ای که تخته عمودی آن در انتهاست ، باید از آن جلوگیری کرد. نکته دیگر در اینجا افزایش قد رکاب های آویزان کمد شماست تا از برخورد نکردن پیراهن هایتان به کف زیر کمد جلوگیری کنید.

اصلاحات ساده می تواند خانه را برای یک شخص قدبلند راحت تر کند ، خواه شما ، دوستتان باشد یا پسر 6 فوت 4 اینچی چهارده ساله شما. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اصلاح خانه و موارد دیگر در مورد مزایای قد بلند بودن و معایب قد بلند بودن ، به [http://www.beingtall.com] مراجعه کنید

مایلز ل

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2994764

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد