افسانه های افزایش قد

معجونی برای افزایش قد

((معجونی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

اگر صاحب مشاغل باشید ، احتمالاً همیشه به دنبال راه هایی هستید که یا پس انداز کنید و یا درآمد بیشتری کسب کنید. خبر خوب این است که وقتی میزهای ایستاده ، ایستگاههای کاری با ارتفاع قابل تنظیم ، میزهای ایستاده یا فضاهای کاری مشابه را برای کارمندان خود خریداری می کنید ، در طولانی مدت پس انداز زیادی می کنید. دلیل آن این است که وقتی کارمندان شما قادر به نشستن یا ایستادن در حین کار هستند ، مزایایی را مشاهده می کنند که قادر خواهند بود به صورت بهره وری و کاهش هزینه ها به شما منتقل کنند. در اینجا برخی از راه هایی که میزهای ایستاده می توانند در پس انداز خود به شما کمک کنند ، آورده شده است.

بیمه سلامت

یکی از نکات جالب در مورد میز ایستاده این است که وقتی کارمندان شما از آنها استفاده می کنند ، مشکلات بهداشتی کمتری را تجربه خواهید کرد. این موارد ممکن است از شکایت جزئی مانند درد مفاصل یا کمر تا موارد جدی تر مانند دیابت ، فشار خون بالا یا حتی خطر ابتلا به سرطان باشد. همه اینها به این دلیل است که اینها مشکلاتی هستند که برای مدت طولانی با نشستن همراه هستند ، بنابراین با اجازه دادن به آنها در هنگام ایستادن نیز می توانید کار کنید ، شما خطر ابتلا به آنها را کاهش می دهید. خبر عالی برای شما این است که کارمندان سالم به مزایای بیمه درمانی کمتری احتیاج دارند و باعث صرفه جویی در هزینه های کلان در تجارت شما می شوند.

روزهای بیماری، دوران نقاهت

یکی دیگر از عوارض جانبی عالی کارکنان شما که در نتیجه استفاده کلی از ایستگاه های کاری با ارتفاع قابل تنظیم ، سلامت کلی بیشتری را تجربه می کنند ، این است که آنها نیاز به روزهای بیمار کمتری دارند. این فوق العاده است ز ((معجونی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) یرا به این معنی است که آنها احساس بهتری می کنند و پربارتر خواهند بود. علاوه بر این ، به این معنی است که به دلیل روزهای بیمار هیچ وقفه ای در پروژه های مهم ایجاد نخواهد شد. این امر به ویژه حائز اهمیت است زیرا حتی یک روز مرخصی در طول یک پروژه می تواند به طور جدی بر نرخ کار تأثیر بگذارد ، زیرا برای بازگشت کار به پروژه به هنگام بازگشت کارمند زمان لازم خواهد بود.

بهره وری

میزهای ایستاده همچنین می توانند بهره وری کارمندان شما را افزایش دهند ، نه تنها به دلیل اینکه در سلامت عمومی بهتری دارند بلکه به دلایل دیگری نیز می توانند به کار روند. دلیل آن این است که وقتی کارمندان شما از ایستگاه های کاری با ارتفاع قابل تنظیم استفاده می کنند ، هر وقت احساس نیاز کردند می توانند به راحتی بین نشستن و ایستادن جابجا شوند و یا احساس بی حالی کنند. با استفاده از این میزهای ایستاده ، کارمندان قادر به حفظ سطح انرژی و ه ((معجونی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) مچنین فعالیت فکری خود هستند که این باعث افزایش بهره وری کلی آنها می شود.

اشتراک گذاری

یك نوع از محل كار كه حتی با استفاده از میزهای قابل تنظیم ، صرفه جویی بیشتری نیز می كند ، مواردی است كه از فضاهای اشتراك استفاده می كنند. اگر چندین کارمند دارید که از همان میز یا ایستگاه کاری استفاده می کنند ، پیدا کردن یکی از آنها که به دلیل تفاوت در قد ، برای همه کارمندان به خوبی کار می کند ، دشوار است. نکته مهم در مورد میزهای قابل تنظیم با ارتفاع این است که آنها به شکلی طراحی شده اند که برای 99٪ از مردم جهان کار کنند. این بدان معناست که حتی اگر شما یک کارمند بسیار قدبلند دارید و یک کارمند با چالش عمودی با استفاده از ایستگاه کاری یکسان در زمانهای مختلف ، هر دو با کار کردن با انتخاب ساده برای میز قابل تنظیم می توانند راحت باشند. وقتی کارمندان شما راحت باشند ، بسیار بهتر کار خواهند کرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7746125

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد