معجزه رشد و افزایش قد

آیا به دنبال یک معجزه رشد و افزایش قد هستید تا دوباره بلندتر رشد کند؟ فقط شروع به ورزش کنید!

آیا به دنبال یک معجزه رشد و افزایش قد هستید تا دوباره بلندتر رشد کند؟ آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید به جوانی خود برگردید و قد بلندتر از آنچه در حال حاضر است ، رشد کنید؟ معجزات مانند این اتفاق نمی افتد ، و شما آن را می دانید. اما آیا اکنون که دوران بلوغ خود را پشت سر گذاشته اید ، آیا می توانید دوباره قد خود را افزایش دهید؟

 

خوب … جراحی هایی وجود دارد که می تواند به طولانی تر شدن اندام شما کمک کند. اما مطمئناً این جراحی ها خطرناک هستند و به طور بالقوه می توانند صدمات بیشتری را نسبت به خوب بودن ایجاد کنند. لازم به ذکر نیست که آنها می توانند برای آسمان هزینه کنند – یک عمل جراحی افزایش طول اندام که در بیمارستان روسی انجام می شود می تواند تا 40،000 دلار هزینه داشته باشد!

 

راهی آسانتر و ایمن تر برای شما وجود دارد که قد خود را با چند اینچ یا بیشتر افزایش دهید و به هیچ وجه هزینه ای بالا یا چیزی ندارد. مطالعات علمی نشان داده اند و ثابت كرده اند كه تمرینات كششی در حقیقت به یك میانگین بزرگسالان در حداقل 2 هفته افزایش قد در چند هفته كمك می كند.

 

علم همه اینها در کشش قسمتهای مختلف بدن به ویژه ستون فقرات برای رسیدن به حداکثر طول ممکن آنهاست. می بینید هرچه بزرگ شدید ، ستون فقرات شما به دلیل وزنی که باید در هر بار عمودی روی زمین (نشستن ، ایستادن) تحمل می کند ، فشرده می شود.

 

همچنین ستون فقرات شما در نقاط مختلف خم می شود … گاهی بیش از حد خمیده است. این باعث می شود تا چند اینچ از ارتفاع بالقوه شما خاموش شود.

 

 معجزه رشد و افزایش قد با انجام این تمرینات کششی ، شما در واقع اصلاح تراز و کاهش انحنای ستون فقرات خود را انجام می دهید. کشیدگی ها همچنین به آرامی ستون فقرات را گسترش داده و آن را به طور طبیعی طولانی تر می کند.

 

از آنجا که ستون فقرات شما 40٪ از کل قد شما را تشکیل می دهد ، این طولانی شدن طبیعی ستون فقرات شما قد شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این تمرینات را روزانه با رژیم غذایی سرشار از پروتئین و کلسیم تکمیل کنید ، و شما در این راه هستید که چند هفته بعد از 4 سانتی متر بلندتر باشید!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد