افسانه های افزایش قد

معایب جراحی افزایش قد

((معایب جراحی افزایش قد مقاله قبل تر))

یکی از مهمترین و اغلب فراموش شده آمار وب سایت ، طول بازدیدکنندگان است.

متوسط ​​طول بازدید کننده اشاره ای به میزان بازدید شخص شما از سایت شما ندارد (اما جالب نیست اگر مرورگرها این نوع اطلاعات را بدست آورند – فروشگاه های پوشاک یک روز زمینه را خواهند داشت!) ، این به مدت طولانی افراد مربوط می شود. هنگام بازدید از وب سایت شما بمانید. متأسفانه بسیاری از وب مسترها می دانند که بازدید کنندگان آنها معمولاً حدوداً 30 ثانیه در آنجا آویزان می شوند و سپس کلیک می کنند تا دوباره دیده نشوند.

یکی از اهداف اصلی شما افزایش میانگین بازدید کننده وب سایت شماست ، بنابراین مرورگرها به اندازه کافی طولانی به آن آویزان می شوند تا متقاعد شوند که هر کاری را که می خواهید انجام دهند (پیوستن به یک لیست ، کلیک بر روی افزودن ، خرید ، ایجاد عضویت در عضویت ، پر کردن یک فرم و غیره).

چگونه طول بازدید کننده وب سایت را افزایش دهیم

1. محتوای با کیفیت

بهترین راه برای افزایش طول بازدید ، داشتن محتوای با کیفیت در سایت شماست. هرچه بازدید کننده علاقه مند به مقالات شما باشد ، بیشتر وقت خود را برای خواندن آنها می گذراند. من فرض خواهم کرد که شما در حال کار به هدف اضافه کردن محتوای با کیفیت به سایت خود هستید ، بنابراین من به روش های دیگری برای افزایش طول بازدید حرکت می کنم.

2. مقالات چند صفحه

اگر مقالات طولانی دارید ، آنها را به چندین صفحه تقسیم کنید. این باعث افزایش بازدیدهای صفحه شما می شود و همچنین به افرادی که دسترسی خالص آهسته دارند کمک می کند. احتمالاً شما در حال حاضر بسیاری از وبلاگ نویسان را با استفاده از این روش تنها با ذکر چند پاراگراف اول پست در صفحه اول با تعداد بیشتر … یا ادامه لینک خواندن مشاهده کرده اید. این نکته فقط برای وبلاگها کار نمی کند ، اما اگر تاکنون مقالات شما با توجه به شکسته شدن آنها به چندین صفحه ، شروع به شکستن علامت 1000 کلمه کنند.

3. تعامل

شما می توانید با ارائه نوعی تعامل که باعث می شود بازدید کننده شما به طور فعال با سایت خود بازدید کند ، طول بازدید را افزایش دهید. یکی از بهترین نمونه های این بازی ها است ، اما مطمئناً اگر سایت شما روی بازی متمرکز نشده باشد ، ممکن است بازی ها واقعاً خارج از مکان باشند. به عنوان نمونه دیگر ، اگر شما یک وبلاگ مالی را مدیریت می کنید ، ممکن است مجموعه ای از ماشین حساب ها و برنامه ریزانی را در نظر بگیرید که کاربران شما بتوانند از آنها برای برنامه ریزی امور مالی استفاده کنند. بدیهی است شما باید چیزی را پیدا کنید که با علایق مخاطبان شما مطابقت داشته باشد.

4. جامعه

انجمن ها ، اتاق های گفتگو ، تابلوهای اعلانات و هر نوع خدمات عضویت به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان به سایت شما چسبیده باشند. تمام این خدمات برای ایجاد توده مناسب و مناسب کاربران زمان می برد. با این حال هنگامی که ابزارهای جامعه شما ارزش ارائه شده را از بین ببرند ، دشوار نیست. مردم از تعامل با افراد دیگر لذت می برند و اگر آنها این کار را در سایت شما انجام دهند ، شما وقت بیشتری برای تبلیغ به آنها نشان می دهید یا آنها را متقاعد می کنید تا به لیست دیگری بپیوندند.

5. منابع

یک منبع پایگاه داده محور می تواند قدرت چسبنده ای به سایت شما اضافه کند و بازدید کنندگان را مشغول استخراج داده های شما یا خواندن منابع خود کند. یکی از دوستان من اخیراً با استفاده از یک ربات برای جمع آوری مخلوط های  ((معایب جراحی افزایش قد مقاله قبل تر)) دستور العمل های کوکتل ها از وب ، 5000++ ورودی جدید در وبلاگ خود ایجاد کرده است. این امر به ایجاد منبع – پایگاه داده مخلوط نوشیدنی – و جستجوی بسیاری از صفحات جدید برای سایت وی کمک می کند.

برخی از منابع می توانند از داده های موجود به صورت آنلاین گرفته شوند (اما در مورد کپی رایت مراقب باشید – قانون را سرقت نکنید و قانون را نکشید!) و برخی دیگر ممکن است زمان لازم برای ساختن آنها را بخوانند زیرا این مواد منحصر به فرد هستند و نیاز به جمع آوری دستی دارند.

ارزش خود را ارائه دهید

نکته اصلی در ایجاد ارزش بازدید کننده است. ارزش منجر به افزایش طول بازدید می شود. متغیرهای دیگر مانند طراحی وب (نحوه ارائه ارزش خود را) تا چه حد در موفقیت سایت شما تأثیر خواهد گذاشت. طراحی ضعیف بر توانایی بازدید کنندگان شما برای یافتن ارزش پیشنهادی تأثیر می گذارد. یک سایت تجاری خوب فکر مسیری روش ((معایب جراحی افزایش قد مقاله قبل تر)) ن به ارزش بازدید کننده شما ارائه می دهد که باعث می شود مخاطبان شما از مطالب شما لذت ببرند. بعضی اوقات تغییرات ساده در طراحی وب می تواند برای افزایش طول بازدید سایت و اثربخشی کلی وب سایت کافی باشد. مانند سایر موارد موجود در تجارت آنلاین ، تغییرات خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که می توانید فرضیات خود را به صورت تجربی اعتبار دهید.

توسط یارو استاراک
http://www.entellecturs-journey.com

آیا به بازاریابی آنلاین ، تجارت اینترنتی ، وبلاگ ها و پادکست ها علاقه دارید؟ آیا شما از “گوروس ها” مایل هستید که جدیدترین معاملات آنلاین ثروتمند را به شما بفروشند؟

تحصیل کنید ، این کار مهم است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/141082

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد