افسانه های افزایش قد

مصرف سوما برای افزایش قد

((مصرف سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر))

کولم

شکوفه بامبو همچنین به ساقه یا ساقه معروف است که به طور کلی تمایل به شاخه ای چوبی بلند است که از جوانه ریزوم بیرون می آید ، این شاخه جوان به سرعت رشد می کند و با 100 روز به ارتفاع کامل خود می رسد. بلندی که کلم در سال اول خود به آن می رسد ، ارتفاع نهایی آن خواهد بود. با این حال گیاه بامبو همچنان به رشد و نمو بلندتر و بلندتر می رسد. گل (ساقه) به شکل استوانه ای است که به سمت بالا می چرخد. مکانی روی ساقه که در آن شاخه یا جوانه برگ وجود دارد ، توسط یک خط برجسته مشخص شده است و به آن گره معروف است. با ریزش برگهای قدیمی تر بازسازی مداوم صورت می گیرد و برگهای جوان تولید می شود ، این شاخه ها و برگها هر ساله به تعداد خود ادامه می یابند ، به طور کلی شکم بامبو به رشد شاخه های خود ادامه می دهد تا زمان رسیدن اوج حدود 7 سالگی. پس از این مرحله اوج باید از بیشه باریک شود.

ریزوم

ریزوم ساقه های زیرزمینی گیاه بامبو است ، آن ریزوم است که اوج می گیرد. ریزوم از نظر ظاهری با هر بخش جداگانه از ریزوم که به سمت انتهای خود متمایل است ، پر جنب و جوش است تا یک “گردن” تشکیل شود که به بخشهای دیگر آن متصل می شود. ریزوم ریشه هایی دارد که از گره های آن بیرون می آید و همین ریشه ها هستند که برای غذا و مواد مغذی از خاک علوفه می کنند. این مواد مغذی توسط ریزوم ها ذخیره می شوند و در دوره خواب گیاه برای رشد جدید استفاده می شوند.

دو نوع سیستم Rhizome Systems وجود دارد ، Pachymorph (سمپودیال یا تشکیل توده) و لپتومورف (یکپارچه یا نوع در حال اجرا). با این حال شکل های متوسط ​​ریزوم می تواند تشکیل شود ، اینها به عنوان ریزوم های آمفیپودیال شناخته می شوند. اوج هایی که از ریزوم تک قطبی تشکیل می شود ، یکنواخت و شبیه به حالت بعدی هستند ، در حالی که اوج شکل گیری سمپاتیک یا توده تمایل دارد با افزایش پی در پی افزایش یابد. نظم. بامبو های مونوپودیال از گونه های زیر هستند: Bashania، Ferrocalamus، Indosasa، Pleioblastus، Phyllostachys، Sinobambusa بامبو های Simpodial از جنس های زیر هستند: Ampelocalamus، Bambusa، Cephalostachyum، Chimonocalamus، Dendrocalamusus، Dendrocalamusus ، Melocalamus، Neosinocalamus،، Pseudostachyum Racemobambos، Schizostachyum، Teinostachyum، Thamnocalamus، Thyrsostachys YushaniaAmphipodial Bamboos تمایل دارد از گونه های زیر باشد: Chimonobambusa، Indocalamus، Qiongzhueaa Bamo

جوانه ها در طرف های متفاوتی از اوج و ریزوم بامبو پدیدار می شوند (مانند کلم ، ریزوم دارای گره ها و میانه هایی نیز است که توسط غلاف پوشانده شده است).

جوانه ها نقاط کلیدی از محل ظهور محورهای جدید و از کجا می توانند یک گیاه کاملاً جدید تشکیل شوند. جوانه های کلم کمی بالاتر از گره ها واقع شده اند. گره ها جایی هستند که ریزوم ، شکوفه و شاخه های گیاه بامبو توسط نقاط رشد جامد تقسیم می شوند.

جوانه های ریزوم در قسمت بین دو گره پی در پی ، که در قسمت بین دو گره پی در پی شناخته می شوند ، در مجاورت گره ها دیده می شوند ، این جوانه های ریزوم است که وظیفه تولید اوج (ساقه) را بر عهده دارد.

گره ها و InternodesNodes نقاط رشدی هستند که از آنجا شاخه های جدید رشد می کنند ، ریزوم ، شکوفه و شاخه های گیاه بامبو توسط گره های آن تقسیم می شوند.

قسمت بین دو گره یک internode نامیده می شود.

طول ((مصرف سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر))  بین دو گره از گونه های مختلف متفاوت است و این نوع داخلی ها معمولاً توخالی هستند و در مراحل اولیه رشد تحت پوشش غلاف قرار می گیرند ، اما با رشد گیاه ، این غلاف ها از بین می روند و به مالچ تبدیل می شوند که برای تهیه مواد مغذی حیاتی برای گیاهان ایده آل است. گیاه در حال رشد

اینترودها نقش مهمی در حمل و نقل آب و مواد مغذی به سمت بالا دارند ، این کار توسط سلولهای پیچیده عمودی مستقر در داخل مایع انجام می شود. مشخصاً سلولهای درون گره ها به صورت افقی قرار گرفته و حرکت متقاطع آب و مواد مغذی را در طول شاخه های آن امکان پذیر می کنند ،

RootsRoots نقش مهمی در لنگر انداختن خاک دارد و برای بقای بامبو ضروری است زیرا نقش ریشه ها پیوند آب و مواد مغذی به سایر قسمت های گیاه بامبو است. از آنجا که ریشه های بامبو کم عمق است آنها به بهترین وجه در خاک نگهدارند ((مصرف سوما برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ه رطوبت رشد می کنند و از مالچ مواد آلی بهره مند می شوند ، اما تا زمانی که برگ ها و پوسته های بامبو پس از ریزش روی زمین از پایه بامبو خارج نشود ، پس از ریختن روی زمین ، اینها بعنوان کود طبیعی عمل کنید که برای ادامه لقاح بامبو بیش از حد کافی باشد.

با توجه به شرایط مناسب ، بامبو تنها در عرض چند سال به ارتفاع کامل خود رشد خواهد کرد. ریشه ها از گره های ریزوم و قسمت های زیرزمینی اوج رشد می کنند. سیستم ریشه یک پخش کننده جانبی کم عمق اما پرکار است. ریشه ها توسط گره ها تقسیم نمی شوند و توسط غلاف محافظت نمی شوند. با این حال ، در بعضی از گونه ها ریشه ها می توانند در گره هایی که شاخه ها از آنجا خاموش می شوند ظهور کنند و اینها در تکثیر گیاه بامبو جدید مفید هستند.

شاخه های بامبو با شاخه های شاخه فقط زمانی که به ارتفاع کامل یا تقریباً کامل رسیده باشند ، شروع به توسعه شاخه ها می کنند. شاخه ها از جوانه های موجود بر روی اوج تشکیل می شوند و به صورت متناوب در کنار هم چیده می شوند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد