افسانه های افزایش قد

مصرف زینک برای افزایش قد

((مصرف زینک برای افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از کمانداران یک معضل مشترک دارند. تصویر کم بینایی شما کمان خود را به عقب می کشید ، سنجاق خود را روی هدف قرار می دهید و نکته بعدی که می دانید پین مانند رقص آن است. موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث ضعف در بینایی شود ، مانند تنظیم نامناسب روی کمان یا شاید در فرم شما مشکل داشته باشد.

با ثابت کردن تجهیزات خود تصویر سایت خود را بهبود بخشید

وزن قرعه کشی خود را در نظر بگیرید. بسیاری از کمانداران در تلاش برای افزایش سرعت پیکان خود ، یک تساوی زیاد شلیک می کنند. متأسفانه ، گاهی اوقات این وزن ترسیم بیشتر از آن است که بتواند راحت بکشید و بنابراین رقص پین آغاز می شود. نتیجه نهایی اغلب یک هدف شلیک شده و یک هدف از دست رفته است.

بنابراین چگونه می توانید تصمیم بگیرید که این مشکل شماست؟ یک آزمایش کوچک انجام دهید. وزن قرعه کشی را با پنج پوند یا کمتر کاهش دهید و چند عکس بگیرید. نتایج شما باید جواب شما را بدهد.

مورد بعدی که باید بررسی شود طول قرعه کشی است. هنگامی که یک کمان با طول قرعه کشی که خیلی طولانی است شلیک می کند ، آنها اغلب بازوی تعظیم خود را گسترش می دهند. این باعث می شود شانه نتواند به حالت آماده باشد و می توانید حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد.

آزمون برای دیدن اینکه آیا این مشکل شما است مشابه با مورد قبلی است. طول قرعه کشی خ ((مصرف زینک برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ود را با یک اینچ کوتاه کنید و چند عکس بگیرید.

نگاهش را نگاه کنید. ارتفاع زیرچشمی و همچنین اندازه ی peep و pin ها از مسائل مهم هستند. باید ارتفاع peep قرار داده شود تا پین به طور طبیعی در موقعیت صحیح قرار بگیرد. لرزش بزرگتر برای شلیک در شرایط کم نور بهترین گزینه است.

ارتفاع قله خود را با کشیدن کمان و قرار گرفتن در لنگر ، آزمایش کنید. وقت بگذارید تا ببینید که آیا پین ها به طور طبیعی در دید شما قرار می گیرند یا خیر. در کنار افزایش اندازه peep برای کم نور ، استفاده از پین های درخشان را نیز در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند چشم های خود را روی هدف نگه دارید در حالی که پین ​​های شما روی علامت قرار می گیرند.

با ثابت کردن فرم خود تصویر سایت خود را بهبود بخشید

شایع ترین خطای اشکالی که توسط کمانداران تجربه می شود بیش از هدف گذاری است. هنگامی که یک کمانگیر سعی می کند پین را در یک نقطه خاص روی هدف نگه دارد ، این به طور ناخوا ((مصرف زینک برای افزایش قد مقاله قبل تر)) سته میزان فشار رو به جلو را کاهش می دهد و باعث حرکت پین می شود. رفع ساده است ، فشار رو به جلو خود را افزایش داده و این باید حرکت را از بین ببرد.

یک تصویر دید خوب و پایدار یکی از مؤلفه های اصلی برای افزایش دقت با کمان است. ساقه Steadier به معنی گروههای کوچکتر و افزایش اعتماد به نفس در هنگام فرا رسیدن لحظه حقیقت است.

شکار کمان می تواند یک تجربه چالش برانگیز و در عین حال پاداش دهنده برای یک شکارچی باشد. درباره وبلاگ من ، اسرار گوزن شفاف Trophy Deer اطلاعات بیشتری در مورد شکار تعظیم و جاهای دیدنی مشاهده کنید [http://trophydeerhuntingsecrets.com/best-archery-bow-sights].

Trophy Deer Hunting Secr

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/8127768

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد