افسانه های افزایش قد

مصرف آرژنین برای افزایش قد

((مصرف آرژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر))

هرس

پس از استقرار ، قدیمی ترین ساقه ها باید در اواخر فصل خفته هرس شود. با کوتاه کردن ساقه های قائم ، ارتفاع بوته را محدود کرده و بوش را افزایش دهید.

بعد از اینکه انواع توت ها کاهش یافته و یا هرس برداشت می شود تا گیاه را شکل دهید. هرس گیاهان آرونیا در حالی جوان است که گیاهان نیز شاخه ای را تشویق می کنند. بهترین زمان برای هرس در اواخر زمستان یا بهار قبل از شروع رشد است. با هرس در اوایل بهار درست قبل از شروع رشد. این بدان معناست که فقط مدت کوتاهی قبل از شروع رشد جدید وجود دارد و روند آب بندی زخم نیز روی می دهد. در طولانی مدت گیاهان را به طور جدی آسیب نمی زند تا گیاهان را برش دهد تا آنها رشد متراکم شاخه های جدید را ایجاد کنند که این امر به “آلودگی” گفته می شود. با رشد گیاهان ، هرس گیاه بزرگتر می شود تا گیاه نازک شود بنابراین تمام قسمت های گیاه از نور خورشید برخوردار می شوند.

آفت

سوسکهای ژاپنی و سایر آفات حشرات به طور کلی گیاهان آرونیا را به حال خود رها می کنند. مزرعه و مهد کودک Blueberry Croft با سوسک های ژاپنی مشکلی نداشته است.

برای مدیریت طولانی مدت آفات ، دفاع مناسب در برابر سوسک ژاپنی شامل بهبود خاک در دارایی شما است به طوری که میکروارگانیسم های مفید که در آنجا زندگی می کنند فعال و بی شمار باشند. میکروارگانیسم ها تخم سوسک ژاپنی را در زیر چمن ها در اطراف ریشه گیاه می خورند. مالچ کردن و استفاده از چای کمپوست هوادهی شده با استفاده از ریخته گری کرم روش خوبی برای بهبود خاک شما و تعداد میکرو ارگانیسم های مفید موجود در خاک است.

انواع توت های آروونی نسبت به سایر میوه ها در برابر تهاجم میکروبی مقاومت بیشتری دارند.

انواع توتهای آروونی مواد غذایی آهو را تأمین می کنند. خرگوش ها و گل های ترانه در پاییز پس از اینکه توت ها به طور کامل رسیده شوند در صورت عدم پخته شدن کامل می شوند. قبل از اینکه آنها به طور کامل رسیده باشند ، آنقدر تلخ هستند که آهنگسازان از آنها جلوگیری می کنند.

به طور خلاصه آفت اصلی به شرح زیر است

گوزن
خرگوش
گل های ترانه (در پاییز پس از رسیدن میوه)
سوسکهای ژاپنی (معمولاً مشکلی نیست)
تعداد کمی از گلهای Spotted Wing Drosphila در برخی از سایت ها در انواع توت ها یافت شده اند. یک راه حل ممکن این است که سعی کنید برخی تله ها را با ملاس ، مخمر آبجو و غیره قرار دهید تا جمعیت را در اطراف آرونیا و سایر گیاهان توت کاهش دهید.
محوطه سازی

تمرین در حال رشد آرونیا به عنوان یک گیاه چشم انداز در حال افزایش است. یکی از دلایل آن این است که علاوه بر اینکه گیاه بسیار زینتی است می تواند هم خاک مرطوب و هم خشک را کنترل کند. در هر فصل جذاب است و در بیشتر بیماری ها و آفات اثر نمی گذارد. اینها گیاهان چشم انداز برجسته ای هستند. آنها دارای گلهای سفید جذاب در بهار و برگهای سبز براق و زیبا در تمام تابستان هستند. انواع توت های تیره در پاییز در پایان سال است و با تهیه میوه سالم یک نکته عالی محسوب می شود.

توانایی آنها در مقاومت در برابر شرایط مرطوب باعث می شود گیاهان آرونیا برای رشد در امتداد لبه های استخرها ، رودخانه ها یا سایر شرایط مشابه مناسب باشند. Aronia همچنین به عنوان یک تثبیت کننده رودخانه کار می کند ، یا در مزارع در مسیر آب برای کنترل فرسایش یا هر کاشت در مقیاس بزرگ که در آن به انبوه رو به رشد نیاز است ، کنترل می شود. گیاهان آرونیا به ویژه در خندق های کنار جاده ای و یا یک قطعه زمین مرطوب و مرطوب که از ویژگی های چشم انداز طبیعی و یا ایجاد شده توسط انسان است بسیار مفید هستند. اگر از دیدن تولید سنگین میوه های بزرگتر و ماندگار تر در گیاهان فشرده تر 3 تا 4 پا لذت می برید ، از مزرعه Nero استفاده کنید. اگر می خواهید یک مزرعه تولیدی با میوه های مرغوب Nero یا گیاهان بلندتر رشد کرده وایکینگ دا ((مصرف آرژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) شته باشید گزینه های خوبی هستند.

برداشت

برای بیش از 1/2 تا 1 هکتار برداشت مکانیکی کارآمدتر ، سریعتر و کم هزینه تر از برداشت دستی است.

میوه آرونیا برای مدت طولانی نسبی خوب است و می تواند حتی در مدت چند روز در ظروف نگهداری نشود. وی ادامه داد: این بدان معنی است که آنها می توانند درست پس از انتخاب بدون یخچال و فریزر به سمت مشتری منتقل شوند. این یک فرصت و فایده قابل توجه است زیرا باعث می شود که میو برداشت شده از یک منطقه بزرگ به کلیه تجهیزات بصورت همزمان تحویل داده شود.

پردازش آرونیای تازه کار سختی نیست. اگرچه این میوه نرم است ، مقاومت در برابر ضربه آنها اجازه می دهد تا مدت زمان طولانی تری نسبت به سایر انواع توت های شکننده تر نگهداری شود.

بازده می ((مصرف آرژنین برای افزایش قد مقاله قبل تر)) وه

در سال دوم پس از کاشت گیاهان 2 ساله آرونیا مهد کودک در مزارع معمولاً گزارش می شود که در هر گیاه حدود 2 پوند میوه تولید می شود. سال سوم پس از کاشت در مزرعه گفته می شود که در هر گیاه حدود 10 پوند میوه تولید می شود. چهار تا پنجمین سال پس از کاشت ، حدود 20 پوند میوه در هر گیاه به دست می آید. گزارش شده است که تولید میوه به اندازه 35 پوند در هر گیاه بالغ است. از نظر رشد گیاهان آرونیایی گفته می شود: “ابتدا آنها می خوابند ، سپس می خزند و بعد می پرند.”

با 20 پوند در هر گیاه ، 1000 گیاه در هکتار پیش بینی می شود 20،000 پوند انواع توت تولید کند.

خرید آرونیا و زغال اخته رایگان سموم دفع آفات خود را از (مزرعه و مهد کودک Blueberry Croft) خریداری کنید. ما هم تئوری و هم کاربردهای عملی در حال رشد آرونیا و زغال اخته را درک می کنیم. این مزرعه منبع معتبری برای گیاهان با کیفیت آرونیا و زغال اخته است. بیش از 30 نوع bluebe

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد