افسانه های افزایش قد

محل حجامت برای افزایش قد

((محل حجامت برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا به دنبال راه هایی برای افزایش قد خود هستید؟ آیا می خواهید قد بلندتر از گذشته باشید؟ اگر جواب مثبت است ، پس خبرهای خوبی برای شما وجود دارد؟ اگرچه قد بستگی به تعدادی از فاکتورهای مهم از جمل ((محل حجامت برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ه ژنتیک دارد ، اما هنوز هم می توانید به طور طبیعی چند اینچ بلند شوید.

با استفاده از تنها روشهای طبیعی که باعث تقویت و ترغیب بدن شما به قد بلندتر می شود می توانید 2 تا 4 اینچ اضافی به قد خود اضافه کنید. بدیهی است که تلاش جسمی برای افزایش قد طبیعی تر صورت می گیرد و تعهد و تمرکز شما بر روی برنامه نتایج نهایی را تعیین می کند.

دو منطقه از بدن که می تواند قد را افزایش دهد

دو ناحیه اصلی که می توانید بیشترین افزایش را داشته باشید ستون فقرات و پاها است. این دو مکان قابلیت افزایش در قد را دارند زیرا هم انعطاف پذیر هستند و هم می توان با انجام تمرینات و وضعیت مناسب کشید.

برای رشد قد طبیعی ، اولین جایی که باید به آن نگاه کنیم ستون فقرات است. غضروف های بین مهره های ستون فقرات توانایی کشش و افزایش قد را با چند اینچ بیشتر دارند. حرکات کششی و ورزشهای خاص به شما کمک می کند اما باید هنگام نشستن یا ایستادن ، وضعیت خوبی را نیز حفظ کنید. ((محل حجامت برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

استراحت و بهبودی نیز بسیار مهم است و بهتر است که با پشت خود مستقیماً بخوابید تا بتوانید به حالت فشرده سازی ستون فقرات کمک کنید تا ستون فقرات طولانی تر و حتی قوی تر شود.

استخوان ساق پا و قسمت های ران پاها نیز قابلیت کشش دارند و می توانند طولانی تر رشد کنند. اگر مرتباً در یک روال افزایش قد خاص ورزش می کنید ، می توانید این استخوان ها را طولانی کنید و خیلی سریع اینچ به قد کلی خود اضافه کنید.

بدون معجزه … فقط رشد طبیعی واقعی

اگر به دنبال اضافه کردن 12 اینچ یا بیشتر به ارتفاع فعلی خود هستید ، این روشی نیست که برای شما مفید باشد. اما اگر می خواهید طبیعی تر بلند شوید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4666463

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد