افسانه های افزایش قد

لژ کفش برای افزایش قد

((لژ کفش برای افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا به دنبال راه های افزایش قد هستید؟ اگر احتمالاً بسیاری از وب سایتهایی را پیدا کرده اید که شما را گمراه کرده اند.

سایت هایی که ادعا می کنند برنامه های ورزشی و حرکاتی لازم را دارند که برای طولانی تر شدن استخوان های شما تضمین می شود. من می خواهم برای شما توضیح دهم که چرا این مسئله وقتی که یاد می گیریم قد بلندتر شود ، کار نمی کند. اول از همه ، باید بدانید که استخوان ها در هنگام شیرخواری تقریباً همه غضروف هستند. هرچه پیرتر می شویم ، غضروف در بدن ما سخت می شود و به استخوان های قوی قالب می شود. به همین دلیل است که ما به عنوان نوزادان استخوان بیشتری داریم پس از بزرگسالان. پس از بلوغ ، صفحات رشد غضروف شما که در انتهای استخوانهای بلند شما یافت می شود ، آن استخوان ها را مجبور می کند به آرامی طولانی تر شوند.

اگر قرار بود در این مدت ورزش کنید ، به احتمال زیاد می توانید قد خود را افزایش دهید ، اما پس از متوقف شدن رشد استخوان ها ، هیچ برنامه تمرینی یا حرکات کششی وجود ندارد که بتواند باعث رشد مجدد آنها شود. جراحی تنها گزی ((لژ کفش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) نه ای است که می توانید استخوان های خود را پس از ضربه به بزرگسالی گسترش دهید. مشکلات انجام این نوع جراحی این واقعیت است که آنها بسیار مشکل هستند و خطرات زیادی دارند. قبل از امتحان نیاز به معاینه ذهنی دارید.

همچنین ، پیدا کردن یک پزشک متخصص و واجد شرایط برای انجام این روش به خودی خود کار دشواری خواهد بود. هنگامی که عمل جراحی انجام می شود ، هر دو پایتان شکسته شده و صفحات فولادی در جای خود قرار می گیرند تا استخوان از فضای بین آنها خارج شود. با گذشت چندین ماه ، با پر کردن فضایی که از عمل جراحی ایجاد شده است ، استخوانهای شما به آرامی رشد می کنند. شما باید آگاه باشید که بهبودی کامل این روش می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد و حتی ممکن است نیاز به انجام یک درمان جسمی نیز باشد. یکی از بزرگترین خطر انجام این عمل ، ممکن است استخوان شما اشتباه کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است استخوانهای شما تا آخر عمر پیچیده شوند.

جراحی قد شما همچنین می تواند باعث آسیب  ((لژ کفش برای افزایش قد مقاله قبل تر)) دیدگی عصبی ، فلج شود و حتی می توانید بمیرید.

شما باید خوشحال باشید که می دانید گزینه هایی کاملاً بی خطر برای کسانی که به دنبال راه هایی برای افزایش قد هستند ، وجود دارد. یکی از جایگزین های ساده لباس پوشیدن است تا قد بلندتر به نظر برسد. انجام این کار بدیهی است مطمئن تر و بسیار ارزانتر از یک عمل جراحی خطرناک است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لباس هایی که رنگ تیره دارند و جامد هستند. شما همچنین می توانید به راحتی کفش های پاشنه بلند را تهیه کنید. این به راحتی شما را بلندتر نشان می دهد. احتمالاً شما می خواهید از پوشیدن لباس های شطرنجی یا پولا نقطه ای خودداری کنید زیرا این چیزها باعث می شود تا وسط خود را کوتاه تر کرده و اندام شما کوتاه تر به نظر برسد.

این فقط چیزی است که باید در نظر بگیرید.

آیا شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2682122

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد