افسانه های افزایش قد

لژ طبی افزایش قد

((لژ طبی افزایش قد مقاله قبل تر))

تا به حال احساس کرده اید که شما خیلی کوچک هستید ، و دنیای اطراف شما همچنان از حضور شما غافل است؟ زنان و مردان بسیاری در سراسر جهان هر روز با این معضل روبرو هستند. بعضی ها حتی با پوشیدن کفش های افزایش قد متوسل به تغییر قد مصنوعی می شوند … یا حتی برای جراحی طول می کشند تا قد آنها بلندتر شود.

چرا وقتی روشی کاملاً طبیعی و بی ضرر از قد بلندتر شدن وجود دارد ، می خواهید همه کارها را انجام دهید. و بهترین بخش اینست که شما می توانید فارغ از سن شما ممکن است قد بلند تر شوید! ((لژ طبی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

تمام آنچه شما طول می کشد این است که تعهد شما به انجام برخی تمرینات کششی روزانه در صبح و عصر و عزم شما برای رشد 2 تا 4 اینچ (یا حتی بیشتر) باشد.

مطالعات علمی نشان داده اند که ورزش های کششی چگونه می توانند به تحریک تولید طبیعی هورمونهای رشد انسانی در بدن کمک کنند. این پروتئین برای کمک به روند رشد بدن ضروری است … از جمله بلندتر شدن.

نه تنها تمرینات کششی به افزایش سطح هورمون رشد بدن شما کمک می کند بلکه به آمادگی بدن شما نیز کمک می کند تا در مصرف حداکثر هورمون رشد از آن استفاده کنید. کشش کمک می کند تا ستون فقرات را به آرامی صاف کنید و در حالی که سطح هورمون افزایش یافته به ضخیم شدن دیسک های مهره در بین مهره های بیشماری نخاعی شما کمک می کند.

از آنجا که ستون فقرات شما حدود 40٪ از کل بدن ((لژ طبی افزایش قد مقاله قبل تر))  شما را تشکیل می دهد ، افزایش طول ستون فقرات به طور قابل توجهی بر قد شما تأثیر می گذارد. و در بیشتر موارد ، هنگامی که بعد از چند هفته ارتفاع خود را در جاده بررسی می کنید ، باید بین 2 تا 4 اینچ بیشتر ببینید!

بنابراین سوال من برای شما این است … آیا شما در مورد افزایش قد خود جدی هستید؟

اینجا کاری است که امروز می توانید برای خود انجام دهید:

1) با افزایش این تمرینات کششی ساده به منظور افزایش قد [http://www.heightincreaseexercises.info] به طور طبیعی ، یا

2) سریعاً با چند برنامه افزایش قد حرفه ای رویاهای خود را در مورد بلندتر شدن طی کنید [http://www.getnaturallytaller.info].

اگر تصمیم دارید چنین کاری را انجام دهید قطعاً می توانید قد بلندتر کنید. در حال حاضر آغاز شده است!

ps ، من از همه راه برای تو ریشه دارم 🙂

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2777814

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد