افسانه های افزایش قد

لژ افزایش قد نی نی سایت

((لژ افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر))

آیا واقعاً می خواهید قد بلندتر شوید یا چیزی به قد طبیعی خود اضافه کنید؟ آیا شما علاقه مند به یادگیری چگونگی ایستادن بلندتر ، به نظر بهتر و احساس عالی در مورد خود هستید؟ روش های درمانی مختلف ویتامین را جستجو کنید یا به دنبال آن باشید که می تواند به شما در اضافه کردن چند اینچ به قد شما کمک کند. در زیر برخی از ویتامین ها وجود دارد که به شما در افزایش قد طبیعی کمک می کند.

برخی از ویتامین ها وجود دارند که باعث رشد سریع می شوند. افرادی که هنوز قد بلندتر می شوند ، وقتی متفاوت باشد: کودکانی که به طور کامل رشد نکرده اند ، باید سلامت بدن و ارتفاع سریع با ویتامین B-kompleks ، اسید اسکوربیک یا ویتامین C و ergocalciferol یا ویتامین D. را بهبود بخشند. این ماده معدنی که با نام کلسیم و فسفر شناخته می شود نیز باعث افزایش قد می شود.

ویتامین D یا ergocalciferol کلید رشد و تقویت استخوان است و حتی بزرگسالان می توانند از این ویتامین برای بهبود سلامتی استفاده کنند. استخوان های قوی تر و سالم تر به شما کمک می کنند قد بلندتر به نظر برسید و احساس بهت ((لژ افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر)) ری داشته باشید. شیر ، خلال کننده یا سیب زمینی و برخی از سبزیجات می توانند این ویتامین مورد نیاز را به طور طبیعی تأمین کنند.

کلسیم همچنین رشد زیادی در رشد استخوان ایجاد یا کمک می کند. همه می دانند که شیر دادن به نوزادان بسیار ضروری است ، اما حقیقت این است که دریافت همه کلسیم به روز برای همه کودکان نیز بسیار ضروری است. این امر در طولانی تر و قوی تر شدن استخوان ها ، از جمله کمک به سایر قسمت های بدن مانند دندان ها است.

تمرینات قد سالم داشته باشید. برای برخی از بزرگسالان ، ویتامین ها فقط به رشد قد شما کمک نمی کنند. با این وجود ، می تواند تغییری در قد شما ایجاد کند. برای ساخت و کشش عضلات از تکنیک های ورزش استفاده کنید ، این چشم انداز یا ظاهر قد بلندتر به شما می دهد.

موضع خوب ، انعطاف پذیری کلی بدن و تقویت عضلات باعث افزایش قد می شود و باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید و احساس بهتری داشته باشید. همیشه استفاده از ویتامین ها در  ((لژ افزایش قد نی نی سایت مقاله قبل تر)) هنگام ورزش ، ایجاد عضلات و استخوان های قوی ، ایده خوبی است. ممکن است واقعاً قد بلند نشوید ، اما به پتانسیل واقعی خود دست خواهید یافت ، بنابراین به معنای واقعی کلمه بلندتر خواهید بود.

همچنین برخی از مکمل های ویتامین برای رشد شما وجود دارد. ویتامین ها و مکمل های ویتامین می توانند تأثیر زیادی روی استخوان ها و ماهیچه های شما داشته باشند و این استخوان های شما هستند که در واقع تصمیم می گیرند یا قد شما را تعیین می کنند. ویتامین A یا axerophthol ، ویتامین D و ویتامین E یا توکوفرول به رشد و ترقی توده استخوانی کمک می کنند و رشد می کنند و پیر می شوند و به شما در ایجاد و حفظ قد مناسب کمک می کند. یکی از مکمل هایی که برخی از این اثرات را تقلید می کند هورمون رشد انسان است.

Grow Taller 4 Idiots [http://apexreview.com/grow-taller-4-idiots/] راهنمایی است که شامل ترکیبی مخفی از روشهای ویژه قد خاص است.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6121578

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد