افسانه های افزایش قد

لژ افزایش قد مردانه

((لژ افزایش قد مردانه مقاله قبل تر))

افزایش قد شما به عنوان یک بزرگسال دشوار است؟ چه شانس هایی وجود دارد که بتوانید با رشد 2 تا 4 اینچ بلندتر شوید ، حتی اگر سن بلوغ را نیز پشت سر گذاشته باشید؟ این همان چیزی است که می خواهم در مقاله بعدی در مورد آن بحث کنم.

بسیاری از بزرگسالان جوان با این واقعیت مبارزه می کنند که از رشد متوقف شده اند. حتی اگر شما قد متوسط ​​دارید ، این مزاحمت را برای شما ایجاد می کند که قد شما نسبت به سایر افراد قد ندارد. این چیزی است که به آسانی نباید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از افراد به دلیل قد کوتاه ، از عزت نفس پایین رنج می برند. این می تواند تا جایی پیش رود که حرفه رؤیاهای خود را دنبال نکنید زیرا فکر می کنید خیلی کوتاه هستید.

پس چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ بهترین راه برای افزایش قد شما به عنوان یک بزرگسال ، بررسی آنچه دیگران انجام داده اند است. عمدتا سه گزینه وجود دارد که ما داریم و دو مورد از آنها نیز با موفقیت استفاده کرده ام:

کفی های افزایش قد و سایر ترفندهای مد؛
رشد طبیعی برنامه های بلندتر. ((لژ افزایش قد مردانه مقاله قبل تر)) 
هورمونهای بلندتر رشد کنید.
نه تنها از کفی های افزایش قد و لباس به روشی استفاده می کنم که باعث می شود قد بلندتر به نظرم برسد ، بلکه یک برنامه رشد طبیعی بلندتر را نیز با موفقیت انجام دادم تا قد خودم را افزایش دهم. از آن زمان ، من حتی مجبور نیستم از کفی های افزایش قد خود استفاده کنم که اغلب از آنجایی که من از قد جدید خودم بسیار خوشحالم. چقدر سخت بود؟

اگر تمایل به انجام فعالیت روزانه ندارید ، در بزرگسالان با افزایش قد خود مشکل دارید. من هرگز با رشد هورمونهای بلندتر کار نکرده ام ، از این رو از تجربه خودم نمی توانم در مورد این صحبت کنم. با این حال ، من قورت دادن به قرص و امید به بهترین ها را ندارم وقتی که تنها طی چند ماه روش های طبیعی اثبات شده برای افزایش قد وجود داشته باشد.

به هر حال ، آنچه من مجبور شدم روزانه ورزش ک ((لژ افزایش قد مردانه مقاله قبل تر)) نم ، به خوابم توجه زیادی داشته باشم تا من به اندازه کافی بخوابم و رژیم خود را کمی تغییر دهم. اینها تغییر در شیوه زندگی هستند که قطعاً زمان می برد. اما این پاداش برای من قطعاً ارزشش را داشت: با افزایش قد حتی وقتی که یک بزرگسال در سن بلوغ گذشت. و از همه مهمتر: این رشد دائمی است!

نمی خواهم دروغ بگویم و بگویم خیلی آسان است؛ اما این هم پیچیده نیست! این در واقع یک فرایند بسیار ساده است اما در برخی از روزها که شما فقط نمی توانید اقدامی کنید بسیار سخت است. با این حال ، اگر در آن روزها موفق به کنار آمدن با آن و ایجاد انگیزه در خود باشید ، افزایش قد خود به عنوان یک فرد بالغ واقعاً کار سختی نیست. مطمئناً باید به دنبال آن باشید و یکبار امتحان کنید. به خصوص اگر از روشهای طبیعی استفاده می کنید ، پس از آن چیزهای زیادی برای به دست آوردن و چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

وو

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7384908

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد