افسانه های افزایش قد

ليافزایش قد

((ليافزایش قد مقاله قبل تر))

در این دنیا افراد زیادی وجود دارند که از قد خود راضی نیستند. آنها برای افزایش قد خود سعی می کنند هر کاری ممکن را انجام دهند. اگر به دنبال افزایش قد هستید ، تعداد روش های انجام این کار وجود دارد.

o ممکن است شما از این واقعیت آگاه باشید که رژیم غذایی شما نقش بسیار  ((ليافزایش قد مقاله قبل تر)) مهمی در افزایش قد شما دارد. اگر واقعاً علاقه مند به افزایش قد هستید ، باید از مواد غذایی سرشار از پروتئین ، کلسیم و اسیدهای آمینه استفاده کنید. رژیم غذایی سالم انرژی و مواد مغذی اضافی را برای بدن شما تأمین می کند که برای افزایش قد بدن ضروری است.

o ورزش همچنین در افزایش قد شما نقش مهمی دارد. این امر نه تنها باعث افزایش قد شما می شود بلکه به بدن شما نیز کمک می کند تا مناسب باشد و شما را جوان نگه دارد. این ماده با تحریک هورمونهای رشد در بدن باعث سرعت بخشیدن به رشد می شود و به تقویت استخوانهای سالم بدن کمک می کند.

o به غیر از ورزش ، لطفاً مکمل هایی را که در بازار موجود است استفاده کنید و این توانایی خود را برای کمک به افزایش قد ثابت کرده است. با این وجود بسیار مهم است که مکمل های مناسب را با ورزش مناسب انتخاب کنید. رایج ترین مکمل ها برای افزایش قد تقویت کننده های رشد هستند. این مکمل ها حاوی مواد لازم هستند که ((ليافزایش قد مقاله قبل تر))  به شما در افزایش قد کمک می کند. با مصرف این مکمل ها می توانید قد خود را تا 3 اینچ افزایش دهید.

o اگر می خواهید قد خود را به طور دائمی افزایش دهید و آماده باشید که مقادیر اضافی برای آن هزینه کنید ، می توانید با افزایش طول اندام که روش جراحی است ، بروید. در این روش میله آهنی درون اندام ثابت شده و باید بطور دوره ای تنظیم شود. این روش گران است اما با کمک جراحی می توانید ارتفاع را تا دوازده اینچ افزایش دهید.

o امروزه علم و فناوری به حدی رشد کرده اند که می توانید برای افزایش قد خود دارو مصرف کنید. با وجود این ، این داروها یکی از داروهای گران قیمت در جهان هستند که باعث تحریک هورمونهای رشد انسان می شوند.

اگر شما

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2532056

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد