افسانه های افزایش قد

لوبیا برای افزایش قد

((لوبیا برای افزایش قد مقاله قبل تر))

بهبود تهویه ، رشد عضلات را افزایش داده و بدن خود را به ارتفاعات جدید منتقل کنید!
اگرچه ممکن است این حرکات برای زمین بازی مناسب تر باشد ، اما آنها در واقع چند سال فراتر از زمان بازی برای ما مفید هستند.

این فعالیتهای انفجاری در مجموع “پلیومتریک” نامیده می شوند. به بیان ساده ، پلیومتریک برای تمرین ماهیچه ها برای تولید بیشترین نیرو در کمترین زمان کار می کند. ویلیام کرامر ، استاد کینزیولوژی در دانشگاه کانکتیکات می گوید: “پلیمومتریک توسط ورزشکاران برای ایجاد قدرت عضلانی ، تولید نیروی سریع و چابکی پویا در حرکات سریع قدم استفاده می شود.” “تقریباً در همه این روزها ورزشها نوعی تمرین پیلیومتری را در رژیم خود دارند ، زیرا باعث افزایش قدرت بدن در حرکاتی مانند پریدن و پرتاب ، ضربه و شروع می شود.”

نکته جالب در مورد تمرین پلیومتری این است که یک ورزشکار می تواند برای تقویت ورزش خاص خود برنامه ای بسازد. به عنوان مثال ، اگر بسکتبال بازی می کنید ، می خواهید روی مهارت های پرش و پرتاب عمودی تمرکز کنید. اگر علاقه مندان به فوتبال هستید ، ممکن است بخواهید از شدت بدنی بیشتری برخوردار باشید. حتی بدنسازان تفریحی می توانند از اضافه کردن چند قطره قطر داخل مخلوط بهره مند شوند. کرامر می گوید: “پلیمومتریک در برخی از الیاف عضله ای که به سرعت دچار چرخش می شوند ، نخواهید شد. “این کار همچنین با افزایش میزان تولید نیرو به افزایش توان مصرفی شما کمک می کند ، فایده ای که شما دریافت نمی کنید مگر اینکه در حال انجام سبک بلند کردن المپیک باشید.”

پس چرا با پلیومتریک رگرسیون و بازی نمی کنیم؟ این سیستم تهویه کامل ، قدرت بهبود یافته ، رشد عضلات را افزایش می دهد و تضمین می کند که بدن شما را به ارتفاعات جدید منتقل می کند.

قسمت بالای بدن
با سبکترین توپ دارویی که در دسترس است – معمولاً 2-4 پوند – شروع کنید و به آرامی به سمت یک توپ سنگین تر پیش بروید. اگر شریک تمرینی ندارید ، از دیوار یا کف محکم که در آن توپ برای پرتاب توپ استفاده کنید ، استفاده کنید.

کنار
با زانوهای خود کمی خم شوید و عرض شانه پاها را از هم جدا کنید. توپ دارویی را با هر دو دست در سطح کمر مستقیماً در مقابل بدن خود نگه دارید و با استفاده از پیچ و مهره ، باسن و شانه های خود تا حد ممکن از شریک زندگی خود دور بزنید. از این موقعیت زخم ، به زور خنثی شده ، توپ را به دور خود بچرخانید و به شریک زندگی خود پرتاب کنید. قبل از جابجایی به طرف دیگر تمام تکرارهای یک طرف را تکمیل کنید.

فشار PENH PASS
دراز کشیدن صورت خود را با زانوها کمی خم ، پای خود را صاف بر روی زمین و پایین کمر خود را به طور طبیعی قوس می زند. یک شریک زندگی در پشت سر خود داشته باشید و یک توپ دارویی را روی سینه فوقانی خود نگه دارید. هنگامی که شریک زندگی تان شلیک می کند ، توپ را بگیرید و با خم شدن در آرنج و مچ دست خود را وزن کنید و کمی آن را به سمت سینه پایین بیاورید. فوراً توپ را به عقب فشار دهید ، آن را مستقیماً به سمت هوا پرتاب کنید تا توسط شریک زندگی تان گرفتار شود.

بیش از حد از طریق
در مقابل شریک زندگی خود با زانوها کمی خم شوید و پاهای خود را از عرض شانه از هم پهن کنید. توپ دارو را با بازوها کاملاً دراز نگه دارید و آرنج های خود را کمی خم کنید و آن را بالا و کمی پشت سر خود بلند کنید. از قوس دادن به پشت و جلوگیری از شانه زیاد خودداری کنید. از این موقعیت ، از طریق ABS ، Lats ، سه سر و شانه خود قرارداد ببندید و توپ را به زور به سمت شریک زندگی خود پرتاب کنید.

CLAPPING PUSH-UPS
در حالت فشار وارد کنید و با دستان خود در عرض عرض شانه ، شکم خود را محکم و پشت خود را صاف کنید. بدن خود را تا چند سانتیمتر از سطح زمین پایین بیاورید ، سپس از زمین منفجر شوید و دستان خود را در هوا در زیر سینه خود ببندید قبل از اینکه خود را هنگام فرود با دستان خود در موقعیت اصلی خود قرار دهید. بلافاصله وارد فشار بعدی شوید و تکرار کنید و مدت زمان تماس با زمین را برای حداقل اثرات آموزش به حداقل ممکن نگه دارید.

تمرین

ورزش
تنظیم می کند
تکرارها
زمان استراحت

کنار پرتاب
2-3 (در هر طرف)
3-6
2-5 دقیقه

نیمکت فشار
2-3
3-6
2-5 دقیقه

پرتاب سربار
2-3
3-6
2-5 دقیقه

کف زدن با فشار بالا
2-3 ((لوبیا برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 
3-6
2-5 دقیقه

پایین تنه
تهویه پلیومتریک پایین بدن خود را با کمترین مقدار مجموعه و حداکثر مقدار استراحت شروع کنید. زمان تماس پاهای شما با زمین بین تکرارها برای حداکثر کارایی را به حداقل برسانید.

جهش های TUCK
از حالت ایستاده ، به بالاترین حد ممکن پرش کنید و از فلکسورهای شکم و باسن خود استفاده کنید تا زانوها را به سمت ((لوبیا برای افزایش قد مقاله قبل تر))  سینه بالاتر ببرید. با زانوها نرم شوید ، کمی فشرده شوید و بلافاصله وارد پرش بعدی شوید و تماس خود را با زمین به حداقل برساند.

جهش های عمیق
روی یک جعبه 12 اینچی ، پله یا سطح پایدار دیگری بایستید و قدم بگذارید – پرش نکنید – از جعبه روی زمین خارج شوید و همزمان با هر دو پا به زمین بنشینید. با خم شدن از زانو و باسن ، ضربه را فشرده و جذب کرده و سپس بلافاصله به سمت بالا به داخل هوا بپیچید ، تا حد ممکن پرش کنید و با زانوها نرم شوید.

محکم کردن
از این به عنوان پرش قدرت فکر کنید. با استفاده از هر یک از هر طرف ، حرکت را با تمام قسمت های بدن خود اغراق کنید و زانوی خود را تا حد ممکن بالا بکشید و بازوهای خود را تا حد ممکن تند تکان دهید تا به بالاترین حد و هرچه بیشتر پرش کنید. به جای رفتن f

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد