افسانه های افزایش قد

لوافزایش قد

((لوافزایش قد مقاله قبل تر))

امروز ، بدون در نظر گرفتن موقعیت ملک خود ، می توانید یک چمن محوطه دار داشته باشید. این امر به ویژه صادق است حتی اگر در منطقه خشک یا خشک زندگی می کنید. با ایده های مناسب محوطه سازی صحرایی ، مواد و انتخاب گیاهان ، می توانید منظره ای فوق العاده داشته باشید که با محیط طبیعی شما کار می کند و جذابیت کلی ملک خود را تقویت می کند.

نکات مفیدی وجود دارد که می توانید در طراحی چشم انداز کویری پویا و جذاب که خانه شما را تکمیل می کند ، در نظر داشته باشید. این نکات شامل موارد زیر است:

اطمینان حاصل کنید که سنگها ، درختان ، درختچه ها و گیاهان گلدار که در حیاط خود قرار خواهید داد یا در آن پرورش می دهید باید یکدیگر را تکمیل کنند. مقیاس بندی کلمه عملی در اینجا است. داشتن مقیاس مناسب در منظره کویری شما ، به این معنی نیست که همه چیز باید به همان اندازه باشند. این باید مربوط به ایجاد مناطق لهجه ای در ملک شما باشد. و این به معنی استفاده از مقیاس به عنوان راهنمای شما است. می توانید برای ایجاد تراکم و تأکید ، حلقه ای از بوته های کوتاه در اطراف چمن های بلند یا گل های کویری را در نظر بگیرید. همچنین می توانید از تخته سنگها یا سنگهای بزرگتر استفاده کنید  ((لوافزایش قد مقاله قبل تر)) تا به عنوان دیوار عمل کرده یا یک مسیر یا پاسیون را تعریف کنید. علاوه بر این ، لازم به یادآوری است که داشتن درختان بلند در کنار یا در کنار یک خانه یک طبقه می تواند یک توهم از ارتفاع اضافی ایجاد کند. با این حال ، بسیاری از درختچه های بلند می توانند یک خانه را کوتوله کنند.

گیاهانی را با رنگهای روشن انتخاب کنید اما آنها را به صورت استراتژیک قرار دهید. کارشناسان منظر می گویند که رنگ برای هر نقشه محوطه سازی بیابانی بسیار حیاتی است زیرا زمین یا زمین در آب و هوای خشک اغلب سنگی یا شنی و قهوه ای یا خاکستری است. به این ترتیب ، رنگ باید در طراحی چشم انداز وارد شود اما باید از لحاظ استراتژیک انجام شود. شما می توانید مکمل های گلدار قرمز و زرد مانند گیاهان آلوئه یا یخ را در نظر بگیرید زیرا آنها می توانند کانون های خوبی باشند و می توانند گلدان یا گلدان داخل زمین شوند. گونه های خاصی از کوکنارها و سایر گل های وحشی همچنین می توانند برخی از گونه های زنبورها را جذب کنند که می توانند هنگام ایجاد طرح منظره کویری دارایی فوق العاده ای باشند. ((لوافزایش قد مقاله قبل تر)) 

فراموش نکنید که اشکال گیاهان و سایر ویژگی هایی که می خواهید در چمن خود قرار دهید را در نظر بگیرید. شکل گیاهان در برنامه منظره کویری شما نیز در جذابیت کلی منظره شما تأثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال ، اگر یک حیاط مسطح ، صخره ای دارید و ردیف هایی از کاکت های بلند و باریک کاشته می کنید ، می توانند به مانند ارتش سربازان در اطراف چمن خود بیابند. یک نکته کلی که می توانید در خاطر داشته باشید ایجاد لبه های نرم با چمن های کوتاه است. اگر نمونه ای پیدا کردید که می تواند هنگام تغییر فصل تغییر رنگ دهد.

در آخر ، موادی را انتخاب کنید که باید به خوبی با عمر گیاهان کار کنند. مهم نیست که موادی که برای محوطه سازی کویر خود انتخاب می کنید طبیعی یا مصنوعی است یا خیر. نکته مهم این است که آنها با زندگی گیاهان شما خوب کار می کنند. کارشناسان محوطه سازی به شما توصیه می کنند که از سنگ ، سنگ ، سنگریزه ، شن و ماسه و معاشرت استفاده کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9656610

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد