افسانه های افزایش قد

لتروزول افزایش قد

((لتروزول افزایش قد مقاله قبل تر))

هنگامی که فرد به جستجوی مخزن کامل آکواریوم می پردازد ، باید هنگام تصمیم گیری برای خرید ، شکل مخزن را در نظر بگیرد. بسیاری از افراد تمایل دارند آکواریوم را بر اساس اندازه (گالن) یا قالب تریم خارجی انتخاب کنند. بنابراین چرا توصیه می کنم شکل مخزن ماهی گرمسیری خود را در نظر بگیرید؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما باید به شدت در مورد شکل مخزن ماهی فکر کنید. یکی از بارزترین موارد این است که اطمینان حاصل کنید که می توانید آکواریوم خود را در مکان مورد نظر در خانه خود جای دهید. شاید برای تنظیم یک آکواریوم از فضای کافی برخوردار نباشید ، بنابراین ممکن است بخواهید یک آکواریوم جلوی تعظیم یا یک آکواریوم شش گوشه خریداری نکنید. شما در واقع ممکن است با یک آکواریوم طولانی ، باریک و عمیق تر باعث صرفه جویی در فضا نتایج بهتری داشته باشید. اگر در طول دیوار اتاق نشیمن خود فضای زیادی نداشته باشید چه اتفاقی می افتد؟ شاید شما نیاز به خرید آکواریومی داشته باشید که در یک فضای 36 اینچی قرار بگیرد. سپس ممکن است بخواهید خرید مخزن آکواریومی شش گوش یا ستونی را در نظر بگیرید.

یکی دیگر از دلایل در نظر گرفتن شکل مخزن ماهی ، بررسی میزان مساحت مورد نظر ((لتروزول افزایش قد مقاله قبل تر))  برای ماهی های گرمسیری شما است. ردپای بزرگتر (مخازن طولانی تر و گسترده تر) منطقه یا زیستگاه بیشتری را برای ماهی شما فراهم می کند. مخازن عمیق تر (مخازن بلندتر) مساحت زیادی را ارائه نمی دهند اما ممکن است برای ماهی هایی که قد بلند تر و طولانی تر نیستند ، خیلی خوب عمل کنند. سطح سطح به سادگی مقدار سطح آب است که در معرض اکسیژن است. هرچه مساحت بیشتر باشد فضای بیشتری برای فرآیند تبادل اکسیژن در دسترس است. به همین دلیل است که بسیاری از پرورش دهندگان مخازن طولانی تر و گسترده تر را نسبت به مخازن باریک بلند ترجیح می دهند.

شکل آکواریوم شما نیز در مقدار و نوع ماهی که نگهداری می کنید نقش دارد. اگر می خواهید انواع مختلف ماهی را مخلوط کنید ، بسیار توصیه می شود که تحقیق کنید تا ببینید که هر نوع ماهی در ستون آب کجا قرار دارد. مخزن طولانی و گسترده ، فضای بیشتری را برای چندین گونه ماهی فراهم می کند که در وسط یا پایین ستون آب زندگی می کنند. اگر یکی از ماهی های موجود در ستون آب فوقانی ، میانه یا پایین آب را یک گونه نگه دارید ، ممکن است یک مخزن بلند و ((لتروزول افزایش قد مقاله قبل تر))  باریک برای شما کار کند. همچنین باید به اندازه ماهی هایی که نگه می دارید فکر کنید. در حالی که پروفایل های گونه های ماهی گرمسیری اندازه آکواریوم “حداقل” را توصیه می کنند ، باید اندازه واقعی ماهی را در نظر داشته باشید و اگر آنها می توانند در یک مخزن خاص که در ذهن دارید راحت زندگی کنند. در مورد آن فکر کنید ، نگه داشتن ماهی که به اندازه 14 اینچ در آکواریوم رشد می کند که فقط 12 اینچ عرض دارد توصیه نمی شود. مخزن ممکن است به اندازه کافی طولانی باشد و مقدار پیشنهادی آب را در آن نگه دارید ، اما مخزن بسیار باریک است.

بنابراین لطفا به یاد داشته باشید هنگام شروع خرید مخزن ماهی گرمسیری خود ، شکل مخزن ماهی را به همراه سایر ملاحظات خود در نظر بگیرید.

من از شما دعوت می کنم به بازدید ماهی Tank Shape a

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4319165

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد