افسانه های افزایش قد

لاغری و افزایش قد

((لاغری و افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از مردم از قد فعلی خود راضی نیستند. در جامعه ای که تأکید زیادی روی قد دارد ، این کاملاً قابل درک است. شانس موفقیت شما در محل کار خود ، در بین دوستان و جنس مخالف ، بستگی زیادی به میزان قد شما دارد. غالباً خاطرنشان می شود که افراد قدبلند احترام بیشتری را نسبت به دیگران دارند ، درآمد بیشتری کسب می کنند و روابط شخصی با ارزش بیشتری دارند.

اما کسی که از نظر طبیعت کوتاه باشد ، در مورد قد خود می تواند چه کند؟ پاسخ زیاد ((لاغری و افزایش قد مقاله قبل تر)) ی است! لازم نیست قد شما را به قدری گیر بیاورید. از طریق یک سیستم رژیم و ورزش ، می توانید قد بلندتر کنید ، حتی اگر دوران بلوغ گذشته باشد. این ایده که شما بعد از 16 یا 18 به طور ناگهانی از رشد خود متوقف می شوید یک افسانه است – یادگار پزشکی قرن نوزدهم که به نوعی توانسته است در آگاهی قرن بیست و یکم بماند.

نوع غذاهایی که می خورید تأثیر مستقیمی بر رشد شما دارد. غذاهای چرب ، سرخ شده را بخورید و خود را در جای رشد عمودی و نه به صورت عمودی خواهید دید. یک رژیم غذایی سرشار از اسیدهای آمینه مختلف (بلوک های ساختاری پروتئین ها) ، مواد معدنی و ویتامین های خاص را با هم ترکیب کنید ، در نهایت خود را بلندتر می کنید ، به شرط اینکه فشار مناسب را به بدن خود وارد کنید.

این فشار به صورت یک ورزش خاص به وجود می آید. ورزش بخش مهمی از هر برنامه بلندتر رشد است. سیستم تمرینی بدن خاص که بر صفحات رشد و ستون فقرات شما تأثیر می گذارد (جایی که بیشترین رشد اتفاق می افتد) منجر به رشد خواهد شد. شما باید بسیار با نظم و انضباط باشید ؛ اکثر مردم از رشد قد بلند خوددار ((لاغری و افزایش قد مقاله قبل تر)) ی می کنند زیرا در طی دو هفته تسلیم می شوند. اما اگر به مدت 2-3 ماه به یک برنامه افزایش قد خوب بچسبانید ، از هر چیزی 1 تا 4 اینچ سود خواهید دید.

لازم نیست که از قد ژنتیکی خود گیر بیاورید. رژیم ورزش و محیط زندگی شما به همان اندازه ژنتیکی که دارد در قد شما نقش دارد. دومی که نمی توانید کنترل کنید. اما اولی در دست شماست. آن را کنترل کنید ، و می توانید قد خود را کنترل کنید.

برای نتیجه گیری ، باید اثرات رژیم غذایی مناسب و ورزش بر قد را درک کرد. البته ، این ساده تر از انجام گفته می شود. افزایش ارتفاع طبیعی مبتنی بر اصول پیچیده است. برای درک این رازهای بلندتر در حال رشد [http://www.theheightist.com/grow-taller-4-idiots-review/] ، توصیه می شود که از یک برنامه افزایش قد موثر و بلند قد استفاده کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های افزایش قد در سایت من بیابید:

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3312703

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد