افسانه های افزایش قد

لئافزایش قد

((لئافزایش قد مقاله قبل تر))

حتی اگر زوج هایی که زن از مرد قد بلندتر دارد در جامعه کمتر دیده می شوند ، جذب زنی که قد بلندتر از شما باشد ، لازم نیست از جذب هر نوع زن دیگری مشکل تر باشد. این مقاله نشان می دهد که چرا اینگونه است.

خرد متعارف ممکن است شما را به این فکر سوق دهد که جذب زنان بلندتر دشوارتر است زیرا علاوه بر چالش های شخصی جذب کسی که شما را جذاب می دانید ، به اجتماع اضافه می شود. علاوه بر پیچیدگی های روانشناختی معمول ، به نظر می رسد که ملاقات کوتاه مرد زن قد یک بعد جامعه شناختی از آن داشته باشد.

اگر یک نظرسنجی می تواند در طول تاریخ و در تمام قاره ها انجام شود ، مردم به طرز فزاینده ای از این زوج ایده آل را به عنوان مرد در کنار زن کوتاهتر در حدود 2-3 اینچ توصیف می کنند. این کلیشه آنقدر قدیمی و گسترده است که احساس می کند یک قانون طبیعت یا یک قانون است. اما این یکی نیست. این یک عادت ادراک است که منشأ آن را در سکونتگاه های غار دارد و به دلیل تکرار ابعاد عظیمی به دست آورده است. این همه! به عبارت دیگر ، هیچ دلیل علمی وجود ندارد که زنان قد بلندتر نباید با مردان کوتاهتر آشنا شوند – نه افراد جسمی ، نه موارد بیولوژیکی و نه رفتارهایی.

اما این عادت بدوی و غیرمنطقی هنوز در ذهن افراد به ویژه ما زنان قدرت دارد و  ((لئافزایش قد مقاله قبل تر)) در صورتی که هدف روابط شما پیدا کردن یک زن قد بلند باشد می تواند مانعی برای شما باشد. این کمک می کند تا بدانیم که چگونه ما را تحت تأثیر قرار می دهد تا اگر مرد کوتاه تری باشید ، بتوانید از تأثیر آن جلوگیری کنید. در اصل ، ما نمی خواهیم احساس کنیم که در یک رابطه غیرمعمول قضاوت می شویم و نمی خواهیم نقشی غالب تر از آنچه که برای طبیعت ما راحت است بازی کنیم. این دو نگرانی اصلی ماست.

ترفند برای شما تبدیل این دو نگرانی است که زنان قد بلندتر اغلب به دلایلی مبنی بر اینکه باید واقعاً با کسی کوتاهتر باشند مانند شما تبدیل می کند. در اینجا چند پیشنهاد ارائه شده است.

در بیانیه آغازین خود تمایل به ملاقات با کسی را بلندتر بیان کنید زیرا شما یک جویای توجه هستید و از توجه و توجه شما دو نفر لذت خواهید برد. این مزایای بسیاری دارد. این باعث خواهد شد که او فکر کند که شما یک حس شوخ طبعی دارید. شما مقدماتی را برطرف خواهید كرد كه احتمالاً او را آزار می دهد و قدرت آن را از بین می ((لئافزایش قد مقاله قبل تر))  برد و باعث می شود مسئله كمتر شود. شما نشان خواهید داد که از اعتماد به نفس برخوردار هستید زیرا یک سالک توجه هستید. آیا می دانید چگونه می توانید منفی را به سه مثبت تبدیل کنید؟

از آنجا که یک اختلاف ارتفاع اشتباه می تواند قدرت را پویا کند ، این امر را با افزایش قدرت خود جبران کنید. بهترین راه برای این کار با عمل فوق العاده با اعتماد به نفس و پرهیز از بودن به هر قیمتی پسر خوبی است. بهتر از او لباس بپوشید و با استقامت ، زبان بدن و صدای صدای خود اطمینان خاطر نشان دهید. محبوب عمل کنید

زن و شوهرهای کوتاه قد زنانه روند بزرگ بعدی است و انتظار می رود که زنان مسن تر با مردان جوانتر تا کنون پیشی بگیرند. زودتر وارد این پیشرفت جالب شوید.

نفلی ساویدو به آلترن علاقه مند است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4850675

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد