افسانه های افزایش قد

قیمت لژ افزایش قد

((قیمت لژ افزایش قد مقاله قبل تر))

شما در حال تلاش برای یافتن راه هایی هستید که خود را بلندتر کنید ، تنها نیستید. کوتاه بودن در این دنیا چیز آسانی نیست. داشتن یک شخص قد بلند صفتی است که بسیاری از افراد نه تنها با جذاب بودن بلکه با اعتماد به نفس به آن ارتباط می دهند.

بیشتر زنان ، مردان قد بلند را به مردان کوتاه تر ترجیح می دهند. اگر از قد خود ناامید و ناامید شده اید ، ممکن است سالهاست که از چگونگی بلندتر شدن این سوال پرسیده اید. پسر کوتاه بودن سرگرم کننده نیست ، اما خوشبختانه شما تنها نیستید و کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا قد بلندتر شوید.

این سه نکته در مورد چگونگی بلندتر شدن خود را بخوانید:

استراحت زیادی بدست آورید

اگر سعی کرده اید راهی برای بلندتر شدن خود پیدا کنید ، باید اطمینان داشته باشید که در شب استراحت زیادی می کنید. خواب برای بسیاری از کارکردهای مختلف بدن بسیار مهم است و چیزی نیست که از آن غفلت کنید. هنگامی که شب ها به خواب می روید ، بدن شما هورمون رشد انسانی را آزاد می کند که به دلایل مختلف بسیار مهم است ، یکی از آنها قد شماست. برای افزایش قد ، بدن شما نیاز به داشتن این هورمون دارد. بنابراین اگر به خوبی نمی خوابید ، کمبود هورمون رشد انسانی خواهید داشت. ((قیمت لژ افزایش قد مقاله قبل تر)) 

برای ورزش مطمئن باشید

پیش از این به شما گفته شده که ورزش برای سلامتی شما چقدر مهم است ، اما برای قد شما نیز مهم است. استخوان های خود را محکم نگه دارید و ورزش عضلات قوی است و به ورزش کمک می کند تا به شما در ایستادگی بیشتر و بلندتر بودن کمک کند. عدم ورزش از طرف دیگر بدن شما را به قارچ تبدیل می کند. با گذشت زمان ، استخوانهای شما سفت تر می شوند و عضلات شما نرمتر می شوند. این چیزها با هم ترکیب می شوند تا شما را حتی کوتاه تر از آنچه در حال حاضر هستید باشد.

کشش و حلق آویز

سعی کنید مطمئن شوید که کشش منظم را در کارهای روزمره خود گنجانیده اید. کشش به بلند شدن رباط ها و تاندون ها کمک می کند بنابراین به شما امکان می دهد بیشترین ارتفاع ب ((قیمت لژ افزایش قد مقاله قبل تر)) القوه خود را افزایش دهید. کشش به شما کمک می کند قد طبیعی تان بلندتر شود.

حلق آویز یکی دیگر از اقدامات کششی عالی است که می توانید انجام دهید. به سادگی پرش کنید و به چیزی چسبید ، خواه یک شاخه درخت باشد یا یک نوار چانه دار. به خودتان اجازه دهید 30 ثانیه یا یک دقیقه دیگر آنها را آویزان کنند. داغ شوید ، کمی استراحت کنید و سپس یکبار دیگر آویزان شوید. حلق آویز برای کشش عضلات ستون فقرات و ستون فقرات بسیار مناسب است.

هر کاری انجام دهید ، از خودتان دست نکشید. بله ، در بعضی مواقع کوتاه بودن هم می تواند شرم آور و دردناک باشد ، اما فقط بدانید که محصولاتی در آنجا وجود دارد که می تواند به شما نشان دهد چگونه خود را بلندتر نشان دهید.

اینجا را کلیک کنید تا راز را کشف کنید که باعث شده تعداد بیشماری دیگر بچه ها از شروع امروز قد بلندتر شوند!

کلیک

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4489195

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد