افسانه های افزایش قد

قرصهای افزایش قد تضمینی

((قرصهای افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر))

San Gimignano یک شهر تپه ای با دیوارهای قرون وسطایی کلاسیک در توسکانی است که تاریخ آن به سال 63 قبل از میلاد باز می گردد. در قرون وسطی ، این شهر یک مرکز مهم برای تجارت و زائرانی بود که به رم یا از آن سفر می کردند. “Tower Envy” نام بازی برگشت در قرن یازدهم بود که San Gimignano اصلی 72 72 برج داشت که توسط خانواده های پاتریک ساخته شده بود احتمالاً برای نشان دادن ثروت و قدرت خود. امروزه این مرکز تاریخی برای معماری خود میراث جهانی یونسکو است. 14 برج قرون وسطایی که از آن بازمانده است ، منظره زیبایی را ایجاد می کند که از حومه اطراف قابل مشاهده است. 7 برج از برج های باقی مانده در اطراف پیازا دل دوومو و بلندترین برج برج توره گروسا با 54 متر ارتفاع (177 فوت) با قدمت 1298 قرار دارد.

سن جیمینگانو در حال حاضر تقریباً زیر 8000 نفر جمعیت دارد و میلیون ها جهانگرد از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این شهر در اکثر اوقات آشکارا دارای توریست است و می تواند در اوج فصل تابستان کمی دیوانه وار باشد. فقط تلاش برای یافتن یک پارکینگ می تواند یک چالش باشد!

اما روش بسیار بهتری برای غوطه ور شدن در این مقصد شگفت انگیز وجود دارد و آن این است که طرز تفکر یک گردشگر مستقل را در پیش بگیرید. کندتر شده و در هر مکان جالب وقت بیشتری را سپری کنید. به جای 14 شهر در 16 روز ، 4 شهر را در 16 روز امتحان کنید. شما فقط وقت و هزینه زیادی را برای رسیدن به اینجا صرف کرده اید پس عجله چیست؟

بعضی ها دوست دارند بگویند که بسیاری از شهرها را در تعطیلات خود “دیدند” اما در واقعیت آنها با پیچ و خم شدن سایتهایی در مورد حقایق که حتی نمی توانید به خاطر بسپارید ، از میان پیچ و خم سایتها عبور می کنند! یکی از غم انگیزترین سایت هایی که می توانید ببینید ، اتوبوس های تور مملو از افرادی است که در بزرگراه ها از طریق مناظر زیبا سفر می کنند و همه در خواب سریع هستند. اگر می خواستید چرت بزنید در خانه بمانید!

بگذارید شما را با رویکرد گردشگر مستقل آشنا کنیم و خود را در فرهنگ و همچنین کشور غرق کنید. برای مبتدیان ، اینترنت مرحله برنامه ریزی را نیز آسان و سرگرم کننده می کند. ماه های سفر را از قبل برنامه ریزی کنید ، یک نقشه مناسب بگیرید ، یک GPS مناسب (گارمین عالی باشد) ، کرایه ماشین (نه کمتر از اندازه متوسط ​​/ استاندارد) ، چند عبارت را یاد بگیرید و آن را با یک حس عالی از ماجراجویی و تمام کردن آن به پایان برسانید. لمس یک نگرش مثبت.

با توجه به بازدید از کتاب San Gimignano ، یک هتل محلی یا حتی یک اجاره آپارتمان در داخل دیوارها. ما برای انتخاب آپارتمان از شرکت پارکر (theparkercompany.com) استفاده کردیم و آنها به عنوان یک منبع عالی معرفی شدند. نزدیکی با این روستا یک ضرورت است زیرا شما انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به موترهای معمولی روزانه دارید که به این منطقه حمله می کنند.

کمی زود بلند شدن به شما این فرصت را می دهد تا شیرینی یا نان های شگفت انگیز صبحانه را در نانوایی محلی به دست بیاورید و برای یک صبحانه تفریحی به خانه خود برگردید. اگر ترجیح می دهید صبح قبل از رسیدن “کشتی های سربازان / اتوبوس های تور” غذا بخورید ، صبحانه سنتی ایتالیایی کافئین و قند را در یکی از کافه های قهوه واقع در سراسر روستا مزه دار کنید. به یاد داشته باشید بدون و نه … بدون کاپوچینو بعد از ظهر ، بنابراین آنها را فقط در صبح لذت ببرید.

برای خرید سوغاتی و میان وعده های احتمالی در اطراف شهر سرگردان شوید اما برای اولین موج “مهاجمین” مراقب باشید. اولین علامت است و زمان آن رسیده است که به تپه های زیبای توسکانی سر بزنید. مسلح با لیستی از مقاصد از پیش تعیین شده (در تعداد با سه میانگین به طور واقعی واقع بین باشید) ، نقشه و GPS با یک مکان دیدنی نفس گیر به جاده درایو رسید. توضیح دهید! ((قرصهای افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) 

در طول روز کاوش در تپه Tuscan ، بازارهای هوای آزاد ، شهرهای کوچک در این نزدیکی هست ، مکانی منحصر به فرد برای ناهار ، تاکستان ها ، فروشگاه های روغن زیتون و بازرگانان پنیر پیدا کنید (یکی از مزرعه های لبنی استثنایی به طور مستقیم در جاده ای که به آنجا می رود) روستا) و برنامه ریزی برای بازگشت در اواخر بعد از ظهر.

جمعیت سوار اتوبوس های مسافرتی همیشگی می شوند و مانند ساعت کاری ساعت 5:00:00 (5:00 PM and shkuar) از این شاهکار قرون وسطایی عقب می روند. هنگامی که انبوهی ها شهر را خالی می کنند ، دوباره به یک محیط آرام باز می گردند و شما را به روزهای سال گذر تبدیل می کنند … ایتالیایی ساده ای که در میان “افراد محلی” زندگی می کند و خوشبختانه نسل ها در اینجا زندگی کرده اند.

در اوایل شب پیاده روی در شهر (دستهایی که در پشت شما چسبان است اختیاری است اما معمول است) و با یک گره ساده ، لبخند و “Buonasera” به همه خوش آمدگویی کنید (آن را امتحان کنید …  ((قرصهای افزایش قد تضمینی مقاله قبل تر)) این گیرنده است). بعد از یک روز می توانید مکان های خرید را بشناسید و رستوران های معروف برای صرف شام … از محلی نیز بخواهید.

اکنون سرگرمی واقعی از آنجا آغاز می شود که شما بیش از یک “توریست معمولی” که بازدید می کند و اجرا می شود ، آغاز می شود … شما به طور متناوب زندگی می کنید ، بله ، اما هنوز هم با صمیمیت بیشتری از سنگهای پرش که فقط به “شهر” شما حمله کرده اند ، زندگی می کنید. بازرگانان محلی در واقع شما را پس از مدتی می شناسند و برای دستیابی به مشتری تکراری احتمالی (حس خوب کسب و کار نیز) بسیار باز هستند.

غروب و پخت و پز در حالی که همه برای وعده های غذایی عصر آماده می شوند به وسایل زیادی می رود. به عنوان یک نکته جانبی … ایتالیایی ها معمولاً همان روز مواد لازم را برای وعده غذایی خریداری می کنند تا همه چیز تازه باشد … آن را امتحان کنید … چیزی را در واحد اجاره خود بپزید. فراوانی مواد عالی ، همه را به آشپزی بهتر تبدیل می کند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد