افسانه های افزایش قد

طناب زدن و افزایش قد

((طناب زدن و افزایش قد مقاله قبل تر))

همه می دانند که خوردن غذاهای مناسب کلید دستیابی و حفظ یک بدن سالم خوب است. اما کمتر کسی می داند که خوردن غذاهای خاص به رشد قد شما کمک می کند. هنگامی که رژیم منظم دارید که از غذاهای سالم تشکیل شده است ، به بدن کمک خواهید کرد که رشد بیشتری را در بافت و استخوان شما ایجاد کند.

بنابراین سوال اینجاست که چه غذاهایی به شما کمک می کند قد بلندتر شوید؟ اولین چیز ((طناب زدن و افزایش قد مقاله قبل تر)) ی که باید روی آن تمرکز کنید ، خوردن غذاهای سرشار از پروتئین است. غذاهای غنی از پروتئین حاوی اسیدهای آمینه لازم هستند که باعث تحریک رشد می شوند.

پروتئین ها سوخت بدن هستند و برای یک فرآیند رشد سالم مورد نیاز هستند. برخی از مواد غذایی سرشار از پروتئین شامل گوشت ، ماهی ، تخم مرغ ، شیر و پنیر است. اگر می خواهید با خوردن غذاهای مناسب قد بلندتر شوید ، باید اطمینان داشته باشید که از منابع پروتئین خوبی در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

مورد بعدی که باید روی رژیم غذایی خود بکار بکشید مواد معدنی مناسب است. کلسیم و فسفر دو ماده معدنی مهم برای روند رشد هستند. این مواد معدنی برای رشد سالم استخوان ها بسیار مهم هستند زیرا این مواد معدنی از استخوان ها تشکیل شده اند. شیر منبع عالی کلسیم است و در عین حال ماهی منبع فسفر بسیار خوبی است.

سایر مواد معدنی که نقش مهمی در رشد بیشتر ((طناب زدن و افزایش قد مقاله قبل تر))  دارند منیزیم و روی هستند. منابع خوب منیزیم را می توان در ادویه جات ترشی جات ، آجیل ، غلات و قهوه یافت. با این حال ، شما باید مطمئن باشید که بیش از حد غلات مصرف نمی کنید زیرا به دلیل کربوهیدراتهای موجود در آن روند رشد شما را کند می کند. گوشت قرمز ، جگر ، آجیل و تخمه آفتابگردان همه منابع غنی از روی هستند.

اگرچه این غذاها می توانند به رشد قد شما کمک کنند ، اما باید بر تمرینات کششی مناسب و خواب کافی نیز توجه کنید تا بیشترین رشد را در بدن خود داشته باشید. بلندتر شدن هرگز دیر نیست و اگر به طور مرتب این غذاها را میل کنید ، مشکلی برای این کار نخواهید داشت.

اگر می خواهید به طور طبیعی تالر دریافت کنید ، باید چهار مؤلفه اساسی را ترکیب کنید که طی چند هفته کوتاه 2 تا 3 اینچ به قد شما اضافه شود.

بعضی از افراد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3220192

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد