افسانه های افزایش قد

طب سوزنی افزایش قد

((طب سوزنی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا تاکنون فکر کرده اید که آیا امکان افزایش قد یک شبه وجود دارد؟ آیا تاکنون آرزو داشته اید که کاری برای انجام قد فوری انجام دهید؟ خدا را شکر زیرا امکان دستیابی به قد فوری حتی یک شبه وجود دارد!

آیا می دانستید که از صبح قد بلندتر از شب هستید؟ دلیل بلندتر شدن صبح شما به این دلیل است که هر روز که می روید غضروف در زانوها و سایر قسمت های بدن شما هنگام پیاده روی شروع به فشرده سازی می کند. وقتی شبانه بازنشسته می شوید غضروف به حالت عادی خود بر می گردد.

همچنین در طی روز کپسولهای مفصلی شما از برخی از مایع سینوویال خود محروم می شوند که باعث می شود بافت اطراف مفاصل شما فشرده شود که منجر به از بین رفتن قد می شود.

این یک کشف قدرتمند و شگفت انگیز است زیرا شما می توانید این کار را برای شما فوراً حتی یک شبه انجام دهید! برای رشد قد یک شبه تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط بخوابید و طبیعتاً همانطور که در بالا توضیح داده شد اتفاق می افتد ، اما KEY در حال حفظ و ارتفاعات ارتفاعی است که قبلاً دارید!

بهترین راه برای نگه داشتن بلندی که در صبح دارید ، کشش هنگام بیدار شدن از خواب است. هنگامی که کشش شما در حال مبارزه با اثرات طبیعی گرانش است و با انجام این کار به صورت روزمره و روزانه ، سرانجام چند اینچ دیگر به قامت خود خواهید دید!

در اینجا چند حرکت خوب در صبح که اثبات شده است وجود دارد: ((طب سوزنی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

feet در کنار دیوار بایستید. حوله ای را بپیچانید یا اگر میله ای دارید آن را روی شانه های خود قرار دهید. تا حد امکان مستقیم بایستید و حین استنشاق از طریق بینی ، حوله یا نوار را تا حد ممکن بالا ببرید.

بدون خم کردن زانوها خم شوید و سعی کنید کف را نگاه کنید. این موقعیت را حداقل 3 ثانیه نگه دارید. به آرامی در همان زمان بایستید و بازدم کنید. 5 بار تکرار کنید.

with با عرض شانه پاهای خود از یکدیگر بایستید. اگر می نشستید دستان خود را پشت سر خود قرار دهید. حالا تا حد امکان به سمت بالا بکشید.

به راست خم شوید و پاهای خود را صاف نگه دارید. هنگام خم شدن از طریق دهان خود تنفس کنید. سپس حرکت را به سمت چپ تکرار کنید. سعی کنید تا جایی که ممکن است به راست خ ((طب سوزنی افزایش قد مقاله قبل تر)) م شوید و به خودتان آسیب نرسانید. همین کار را در سمت چپ انجام دهید ، تا آنجا که ممکن است بروید. 3 تا 5 بار تکرار کنید.

withبا پاهای خود در کنار هم قرار بگیرید. خم شوید و سعی کنید بدون خم کردن زانوها مچ پا را بگیرید. سعی کنید تا جایی که ممکن است خم شوید بدون اینکه به خودتان آسیب بزنید. حداقل 10 ثانیه موقعیت را نگه دارید. 5 بار تکرار کنید.

حداقل هنگام یکی از تمرینات حداقل یکی از این تمرینات را انجام دهید. با انجام این تمرینات در صبح به بدن خود کمک خواهید کرد قد خود را در طول شب حفظ کند. به یاد داشته باشید که متمرکز باشید و پیوسته باشید و تسلیم نشوید! هر کسی می توانست با انجام تمرینات مناسب قد خود را افزایش دهد!

حالا t

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7113124

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد