افسانه های افزایش قد

طب سنتی برای افزایش قد

((طب سنتی برای افزایش قد مقاله قبل تر))

طب سوزنی نوعی طب سنتی چینی است. از این رو ، ممکن است شما علاقه مند باشید بدانید که چگونه با طب سوزنی قد بلند شوید. طب سوزنی بسیار شبیه به طب سوزنی است ، جایی که سوزن ها در نقاط خاصی در بدن قرار می گیرند. با این حال ، در طب سوزنی ، هیچ سوزنی درگیر نیست. به جای قرار دادن سوزن ، نقاط خاص در بدن ماساژ می یابد. این نقاط خاص به نقاط رفلکس یا نقاط طب سوزنی نیز گفته می شود. ببینید ، در طب سنتی چینی ، تمام عملکردهای بدن توسط یک جریان انرژی به نام چی هدایت می شوند. مفهوم اصلی این است که از طریق طب سوزنی یا طب فشاری می توان جریان انرژی را تحریک و همچنین افزایش داد ، بنابراین سلامت فرد را بهبود می بخشد. در این مرحله باید گفت که تحقیقات علمی نتوانسته است تأثیر طب سوزنی و طب سوزنی را تأیید کند. با این وجود ، آیا روش هایی برای استفاده از طب سوزنی برای افزایش قد وجود دارد؟

طب فشاری می تواند از دو طریق به قد بلندتر کمک کند:

1) آرامش عمومی و؛

2) ترشح هورمون های رشد.

هر دو روش بسیار مفید هستند ، بگذارید چرا به شما نشان دهم. اولا ، بلندتر شدن همه چیز در مورد طولانی کردن اندام شما است. مشخص شد که حتی بزرگسالان هنوز هم می توانند اندام خود را دراز کنند و در نتیجه چندین سانتی متر ((طب سنتی برای افزایش قد مقاله قبل تر))  قد بلند شوند. دلیل این امر این است که هم ستون مهره و هم پاهای ما مستعد تمرینات کششی خاصی است. این تمرینات کششی در صورت داشتن بدن آرامش بیشتر تأثیر می گذارد. طب فشاری می تواند به شما در داشتن بدن آرامش بیشتری کمک کند ، که به نوبه خود از چنین تمرین های کششی سود بیشتری می برد. علاوه بر این ، خواب نقش مهمی در طولانی کردن ستون فقرات شما دارد. در واقع ، این یک روش بسیار مؤثر برای فشرده سازی ستون فقرات است. تمام طول روز ، گرانش به ستون فقرات شما فشار می آورد و بنابراین فشرده می شود. هنگامی که روی پشت خود تخت خواب هستید ، ستون فقرات شما زمان استراحت و رفع فشار را دارد. بدنی آرام و سالم که از طریق طب فشاری حاصل می شود ، برای این روند نیز مفید است.

ثانیا ، غده هایی در بدن خود داریم که وظیفه آزاد کردن هورمون های رشد را دارند. در طب سوزنی نه تنها ماساژ برخی از نقاط رفلکس به شما در بهبود جریان Qi کمک می کند ، بلکه تمام این نقاط رفلکس به قسمت های خاصی از بدن نیز متصل می شوند. به عنوان مثال ، نقاط رفلکس در دستان شما وجود دارد که به چشم شما متص ((طب سنتی برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ل است. همچنین نقاط رفلکس وجود دارد که به غدد وصل می شوند. به عبارت دیگر ، ماساژ نقاط خاص رفلکس می تواند غدد شما را تحریک کند تا هورمون های رشد بیشتری را وارد سیستم کند. یکی از این نقاط رفلکس در پالت شست شما قرار دارد. یکی دیگر در ناحیه گردن شما واقع شده است. با این حال ، لطفاً قبل از تلاش برای ماساژ نقاط رفلکس توسط خودتان ، ابتدا با یک پزشک مشورت کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، روش هایی برای افزایش قد با طب فشاری وجود دارد. اگرچه بسیار ظریف هستند ، اما می توانند از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار باشند. با این حال طب سوزنی به تنهایی قد شما را افزایش نمی دهد. این باید در ترکیب با تمرینات مناسب ، الگوهای خواب و غذاها استفاده شود.

اگر شما می خواهید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6887100

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد