افسانه های افزایش قد

طب سنتی افزایش قد

((طب سنتی افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا همیشه می خواستید بدانید که چگونه قد بلندتر شوید ، اما هرگز نتوانسته اید قد خود را افزایش دهید؟ آیا می خواهید قد بلندتر داشته باشید تا بتوانید احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، و به طور کلی بهتر به نظر می رسد؟ خوب ، پس بدیهی است که برای افزایش قد خود ، فقط طی چند روز به این نکات زیرزمینی بعدی نیاز دارید. در اینجا چگونه می توانید خود را سریعتر قد بلندتر کنید …

کشش یا قطع حرکات کششی – کشش بدن به صورت سالم ، مانند انجام تمریناتی مانند کشش باعث ایجاد مفاصل یا بدن شما نمی شود و باعث آسیب دیدگی می شود. و به شما نتایج ماندگار تری می دهد. ((طب سنتی افزایش قد مقاله قبل تر)) 

بدون بالش زیر گردن خود بخوابید – انجام آن کار سختی است ، اما فقط به هر حال این کار را انجام دهید. ثابت شده است که باعث می شود قد بلندتر رشد کنید. صرف نظر از سن. شما باید حداقل 8 ساعت در روز بخوابید ، تا این امر موثرتر باشد.

با بالش زیر زانو بخوابید – بدیهی است که این امر مستلزم آن است که هنگام خواب روی پشت خود دراز بکشید ، و هنگامی که زانوهای خود را از این طریق بالا می برید ، به طور طبیعی به بدن کمک خواهید کرد قد بلندتر شود.

یوگا انجام دهید – موقعیت های یوگا به دلیل کمک به وضعیت بدنی شما ، کاهش استرس شناخته می شوند ، بنابراین می توانید HGH (هورمون رشد انسان) را برای رشد طولانی تر تولید کنید و بیش از همه باعث می شود احساس بهتری داشته باشید.

بسیاری از کلم بروکلی بخورید – به ما همیشه گفته می شود که سبزیجات خود را بخورید ، اما خوردن کلم بروکلی به ویژه به بدن شما کمک می کند تا مواد مغذی اساسی برای تولید HGH و فرآی ((طب سنتی افزایش قد مقاله قبل تر)) ندهای مرتبط با بدن شما را برای رشد آن فراهم کند.

آیا وارونگی درمانی انجام دهید یا از یک جدول وارونگی استفاده کنید- اساساً این چیست ، آیا شما برای از بین بردن ستون فقرات از پاهای خود آویزان هستید. پوشیدن و پارگی از زندگی روزمره در وضعیت خود همراه با جاذبه ثابت که شما را به سمت پایین می کشد می تواند باعث کوتاه شدن شما شود. بنابراین این تأثیرات را معکوس می کند.

این را به هر قیمتی از دست ندهید-

آیا می دانید یک ترفند تضمین شده و اثبات شده وجود دارد که می توانید بدون توجه به سن خود ، فقط در 6 هفته از قد بلندتر رشد کنید. این راز زیرزمینی کمی شناخته شده می تواند به طور طبیعی قد شما را با 3inches یا بیشتر افزایش دهد! من به شدت از شما می خواهم که به مطالعه ادامه دهید تا این زندگی دشوار را کشف کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2415019

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد