افسانه های افزایش قد

شربت افزایش قد بزرگسالان

((شربت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر))

رشد بالاتر همیشه یکی از رویاهایی بوده است که بشر مدتهاست دنبالش می رود. بسیاری از اختراعات و محصولاتی مانند کفش افزایش قد عمدتا به دلیل این نیازهای ناامید شده اند. این اعتبار خود را در ایجاد قد بلندتر به نظر می رساند ((شربت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) . اما این به شما کمک نخواهد کرد که اعتماد به نفس مورد انتظار را در طولانی مدت به دست آورید زیرا قطعاً خودتان را تقلب می کنید. شما احتمالاً ژنراتورهای قد جعلی را فراموش خواهید کرد و اعتماد به نفس خود را در به دست آوردن اینچ هایی که همیشه طلب کرده اید ، بدست خواهید آورد.

بزرگترین فایده پوشیدن کفش های افزایش قد بدیهی است که می توانید یک بار نتیجه بگیرید (اگرچه درست نیست). برای دختران ، می توانید آنها را به طور کامل فراموش کنید ، زیرا پاشنه های پا به عنوان گزینه جایگزین مناسب دارید. حتی انواع زیادی از سبک ها در بازار موجود است که می توانید هر آنچه را دوست دارید انتخاب کنید.

خوشبختانه ، ما پسران به دلیل شیوع کفش های افزایش قد ، می توانیم از همین اثر لذت ببریم. با کفی های مدفون این کفش های افزایش قد می توانند ارتفاع ما را فوراً تا 5 اینچ بالا ببرند. در ابتدا احساس خوبی دارید. برای پوشاندن قسمت پشت کفش می توانید شلوار بلندتر بپوشید و همین امر باعث می شود پاهای شما طولانی تر  ((شربت افزایش قد بزرگسالان مقاله قبل تر)) ظاهر شود.

با این حال ، تفاوت چندانی با پوشیدن کفش پاشنه بلند برای پوشاک نیست. وزن روی پاهای شما بیشتر می شود. آنها همچنین می توانند به دلیل پیچ و تاب هایی که به ناچار در حین راه رفتن وجود دارند ، پای شما را ببندند. کفش های افزایش قد نتایج محدود و کوتاه مدت دارند. قد که از طریق پوشیدن این کفش ها افزایش می یابد ، محدود به خود ارتفاع کفی ها می شود و به محض اینکه آنها را از روی پاهایتان جدا کنید ، از بین می روند. سپس دوباره به جایی باز خواهید گشت که حتی بدتر شوید.

کفش های افزایش قد می توانند به اندازه یک اینچ قد شما را بلندتر کنند و این خوب است. با این حال ، قد شما واقعاً افزایش نمی یابد. به دست آوردن اعتماد به نفس بسیار بیشتر از آن طول می کشد.

اگزوز

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2431547

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد