افسانه های افزایش قد

سن افزایش قد پسران

((سن افزایش قد پسران مقاله قبل تر))

آیا شما از احساس بد قد خود مریض و خسته هستید؟ آیا می خواهید قد بلندتر باشید ، و ((سن افزایش قد پسران مقاله قبل تر))  ارتفاع خود را به اینچ اضافه کنید؟ البته شما این کار را می کنید ، و همه ما آنجا بوده ایم ، جایی که تعجب می کنیم که قدیم خیلی کوتاه باشد یا خیلی بلند باشد. بلندتر شدن ، در واقع بسیار آسان است. فقط این ترفند ساده را انجام دهید و به سرعت رشد خواهید کرد و در نهایت قادر خواهید بود به قد خود اطمینان داشته باشید …

موقعیت خواب – موقعیت خواب می تواند تأثیر چشمگیری بر قد شما بگذارد ، زیرا افراد به طور کلی به مدت 8 ساعت در این موقعیت ها باقی می مانند. پیچ خوردن خود ، خوابیدن بر روی معده ، و خوابیدن با بالش های عظیم زیر گردن ، وضعیت و رشد شما را مهار می کند. بهتر است در پشت یا در سمت خود بخوابید.

کشش در هنگام خواب بهترین راه برای بلندتر شدن است و سالهاست که اثبات شده است. اگر بتوانید بدون بالش استراحت کنید یا با یک بالش نازک تر استراحت کنید ، نتایج آسان و ماندگاری را خواهید یافت. هنگامی که گردن خود را بیش از حد بالا می برید ، به وضعیت بدنتان آسیب می رسانید ، همچنین باعث تنفس شما می شوید و ((سن افزایش قد پسران مقاله قبل تر))  گردن خود را خسته می کنید.

خوابیدن بدون بالش – ممکن است این دیوانه به نظر برسد ، اما این یک تاکتیک مخفی واقعی است که به شما اجازه می دهد قد بلندتر شوید. اگر می خواهید نتایج بهتری داشته باشید ، باید هنگام خواب پاهای خود را نیز بلند کنید ، یا یک بالش را در زیر پاهای خود قرار دهید. اما نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید اینست که اگر می خواهید رشد کنید نباید گردن یا سر خود را بلند کنید.

این را به هر قیمتی از دست ندهید-

آیا می دانید یک ترفند تضمین شده و اثبات شده وجود دارد که می توانید بدون توجه به سن خود ، فقط در 6 هفته از قد بلندتر رشد کنید. این راز زیرزمینی کمی شناخته شده می تواند به طور طبیعی قد شما را با 3inches یا بیشتر افزایش دهد! من به شدت از شما می خواهم که به مطالعه ادامه دهید تا این زندگی زندگی را کشف کنید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2414977

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد