سن افزایش قد دختر و پسر

((سن افزایش قد دختر و پسر مقاله قبل تر))

شما ممکن است به فکر وارونگی باشید و اگر می تواند به شما در افزایش قد کمک کند.

وارونگی هنگامی که شما وارونه هستید ، نوعی خوابیدن یک خفاش است. این کار با حلق آویز معلق از تکیه گاه فوق انجام می شود. می توانید با استفاده از چکمه های گرانشی و آویزان کردن از یک نوار ، برعکس شوید. یک روش آسان تر برای وارونگی خرید جدول وارونگی است. قیمت آنها چند صد دلار است ، اما با توجه به مزایا ، ارزش آن را دارند.

وارونگی ممکن است کاری خطرناک به نظر برسد ، اما در واقع بسیار بی خطر است. چکمه های وارونه روی آنها قلاب هایی وجود دارد که با اطمینان از گرفتن نوار برای آویزان کردن ایمن. اگر این برای شما کمی ترسناک به نظر می رسد ، بهتر است بهار برای یک جدول وارونگی باشید زیرا استفاده از آنها بسیار راحت تر است.

وارونگی ممکن است در ابتدا احساس عجیب و غریب داشته باشد ، اما به زودی شما شروع به لذت بردن از وارونگی خواهید کرد. برخی می گویند که وارونگی آرامش بخش است و احساس بسیار خوبی می کند. احساس خواهید کرد که بدن شما شروع به کشش و سست شدن می کند. تنش و سفتی بدن شما هنگام برعکس شروع به ذوب شدن می کند.

چگونه وارونگی به من کمک می کند قد بلندتر کنم؟

وارونگی یک تکنیک بیشتر برای کمک به افراد دارای م ((سن افزایش قد دختر و پسر مقاله قبل تر)) شکلات کمر است ، و به همین دلایل است که وارونگی نیز در افزایش قد مفید است.

با آویزان کردن معلق وارونه ، مهره های ستون فقرات کشیده شده و طولانی می شوند و این تقریباً بلافاصله رخ می دهد.

این امر در اثر جذب مجدد مایعات به مرکز دیسک های نخاعی ، همراه با اثرات کششی که در بالا توضیح داده شده است ، ایجاد می شود. وقتی برعکس می شوید ، اثرات گرانش را معکوس می کنید و ستون فقرات شروع به فشرده سازی می کند. این یک واقعیت است که فضانوردان در فضا 2 اینچ رشد می کنند زیرا هیچ جاذبه ای در فضا وجود ندارد. همین اتفاق هنگام خواب رفتن می افتد زیرا دراز کشیده ایم و تحت فشار قرار می گیریم. به همین دلیل است که تقریباً صبح یک اینچ قد بلندتر از شب هستیم.

همین سناریو وقتی انجام می شود که خودمان بخوابیم. اثر گرانش از ستون فقرات ما خارج می شود و در نتیجه اختلاف ارتفاع دو اینچ به طور متوسط ​​از زمانی که به رختخواب می رویم ، به زمانی که صبح روز بعد بیدار می شویم. هرچه قد بیشتری برعکس کنید ، می توانید به دست بیاورید. ((سن افزایش قد دختر و پسر مقاله قبل تر)) 

پیشنهاد می کنم روزی دو بار معکوس کنید ، یک بار در صبح و یک بار شب. شما فقط باید چند دقیقه جلسه را برعکس کنید ، و سپس تا 15 دقیقه در جلسه کار خود را انجام دهید. هنگامی که شما به یک حرفه ای وارونه تبدیل می شوید ، می توانید وزن خود را در حالی که برعکس می شوید شروع کنید و به کشش بدن خود حتی بیشتر کمک کنید.

در نظر بگیرید که وارونگی را به روال افزایش قد خود اضافه کنید ، و به هیچ وجه باید نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کنید.

آیا از کوتاه بودن خسته شده اید و آماده دیدن مزایای بزرگی که بلندتر شدن می تواند باشد ، خسته شده اید؟

امروز سیستم “Grow Taller 4 Idiots” را امتحان کنید!

بازدید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4992992

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد