افسانه های افزایش قد

سن افزایش قد برای پسران

((سن افزایش قد برای پسران مقاله قبل تر))

این تصور وجود داشته است که هر چه بیشتر بخوابید ، بیشتر می توانید در قد رشد کنید. بنابراین ، آیا این درست است – آیا 8 ساعت خواب شما را بلندتر می کند؟ در اینجا معامله واقعی افزایش خواب شما برای افزایش قد شما است.

1. نه “طول” خواب. ((سن افزایش قد برای پسران مقاله قبل تر)) 

به میزان زمان یا طول خواب نگران نباشید ، بلکه به کیفیت خواب توجه کنید. در طول خواب هورمون رشدی که مسئول رشد است ، به کار خود می رود. هورمون رشدی که استخوانهای شما را ضخیم کرده و طولانی می کند در طول خواب آزاد می شود ، اما فقط “خواب واقعی و عمیق” است. می توانید 12 ساعت بخوابید ، اما اگر بیشتر خواب آن عمیق نباشد ، تمام ساعات اضافی در افزایش قد نقش ندارند. تمرکز خود را برای دستیابی به خواب عمیق و مولد هورمون رشد انجام دهید تا بتوانید به طور کامل کار خود را انجام دهید.

2. چگونه بخوابیم؟

آیا خوابیدن 8 ساعت خواب شما را بلندتر می کند؟ خوب تا کنون ما آموخته ایم که این 8 ساعت تنها درصورتی موثر است که بدانید چگونه به درستی بخوابید تا به خواب عمیق برسید. ابتدا روی تشک راحت و محکم بخوابید. شما می خواهید مطمئن شوید که کمر شما بدون فشار است. همچنین با یک بالش صاف زیر زانو روی پشت خو ((سن افزایش قد برای پسران مقاله قبل تر)) د بخوابید. این ستون فقرات شما را به درستی تراز کرده و از هرگونه دردهای پشتی ناشی از خوابیدن در حالت خمیده جلوگیری می کند.

3. چگونه می توانم از خواب خواب بلندتر داشته باشم؟

خوب ، ما با بیان اینكه كیفیت آن 8 ساعت باید خوب و عمیق باشد ، به این سؤال كه “آیا 8 ساعت خواب شما را بلندتر می كند” پاسخ دادیم ، تا هورمون رشد كار خود را انجام دهد. اما می توانید با استفاده از ورزش ، غذا خوردن و مکمل محصولات آزاد کننده GH میزان هورمون رشد را افزایش دهید. راهنماهای “قد بلندتر” وجود دارد که همه چیزهایی را که برای افزایش افزایش قد دنبال می کنید ، و همچنین تمریناتی که می توانید در طول روز انجام دهید برای افزایش قد اینچ را تشریح می کنید ، که این همه خواب عمیق شما در شب را تکمیل می کند.

در اینجا راهنمای BEST Grow Taller است

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/1924601

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد