افسانه های افزایش قد

سفارش لژ افزایش قد

((سفارش لژ افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا می خواهید بدانید که چگونه قد را افزایش دهید؟ بیایید یک چیز را مستقیم بدست آوریم – شما در هر سنی سریعاً بلندتر می شوید. هنگامی که فعالیت های صحیح را انجام می دهید می توانید تا 3-6 اینچ و احتمالاً موارد بیشتری اضافه کنید …

اما چطور؟

همانطور که در مقالات دیگر بیان کردم ، شما به سادگی نمی توانید به حداکثر رشد برسید مگر اینکه رژیم غذایی سالم بخورید. این به تنهایی کافی نخواهد بود بلکه شرایط لازم برای بدست آوردن اینچ بدن را فراهم می کند.

چرا درست غذا خوردن به رشد شما کمک می کند …

یكی از اصلی ترین راه هایی كه می توانید بعد از بلوغ از آن قد بگیرید ، تولید هورمونهای رشد انسانی (HGH) است كه با ورزش ، غذا خوردن و خوابیدن ایجاد می شود.

اگر رژیم غذایی شما شامل غذاهای فست فود و شیرینی باشد ، بدن شما تقریباً به اندازه HGH تولید نمی کند و رشد نخواهید کرد. حتی اگر به طور صحیح تمرین کنید و به اندازه کافی بخوابید ، خوردن غذاهای اشتباه تلاش های شما را از بین می برد.

پس چه چیزی باید بخورید؟

بهترین غذاها برای بلندتر شدن میوه ها و سبزیجات سریع ، و اینها باید بخش عمده ای از رژیم غذایی شما باشد.

غذاهای خام را تا حد امکان امتحان کنید و بخورید زیرا اینها برای تولید HGH بسیار عالی هستند ، و اطمینان حاصل کنید که روزانه مقدار زیادی آب مصرف کنید. بدن خوب هیدراته HGH بسیار بیشتری نسبت به بدن کم آبی تولید می کند و اینگونه است که به سرعت قد را افزایش می دهد.

کاری که لازم نیست انجام دهید … ((سفارش لژ افزایش قد مقاله قبل تر)) 

هنگامی که شما سالم می خورید ، دیگر نیازی به مصرف مکمل و قرص برای دریافت غذای خود ندارید زیرا این کار را از طریق غذای خود دریافت خواهید کرد – کاملاً طبیعی.

ورزش INTENSE را فراموش نکنید …

شما باید روزانه تقریباً 10 دقیقه ورزش سخت را تمرکز کنید ، زیرا این به بدن شما کمک می کند تا حد ممکن به تولید HGH برسد. تمرین های طولانی و فراغت هنوز هم برای شما مناسب است … آنها به اندازه تمرینات شدید تقریباً HGH را تولید نمی کنند.

آیا این درست است که خواب به رشد شما کمک می کند؟

این مهم است … و نه تنها خواب کافی ، بلکه خوابیدن با وضعیت خوب بسیار مهم است. باید پاها را کاملاً دراز کنید و هنگام خواب ، بازوهای خود را در کنار خود نگه دارید … و اگر از بالشی ضخیم ((سفارش لژ افزایش قد مقاله قبل تر))  استفاده می کنید که سر شما را از زمین بلند نگه می دارد ، آن را دور بیندازید!

این یکی از بدترین کارهایی است که می توانید برای وضع حمل خود انجام دهید ، و یا باید به یک بالش نازک بروید یا هنوز بهتر است ، به هیچ وجه بخوابید. این حالت خواب ایده آل است که نخاع شما را صاف و طولانی تر می کند ، که باید حداقل 2-3 اینچ به شما بدهد.

حفظ وضعیت خوب

سرانجام ، به سادگی سعی کنید در طول روز وضعیت بهتری داشته باشید تا سریعتر قد بلند شوید. در همه حال از شل شدن اجتناب کنید … و این نه تنها باعث بزرگتر به نظر رسیدن شما بلکه به کشش رباط های شما و اضافه کردن چندین اینچ نیز کمک می کند. این روشها به این صورت است که می توان سرعت را به سرعت افزایش داد و بعد از آن قد بلندتر کرد

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2685065

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد