افسانه های افزایش قد

زینک پلاس و افزایش قد

((زینک پلاس و افزایش قد مقاله قبل تر))

بسیاری از شما می خواهید بدانید که چگونه به سرعت بلندتر رشد کنید و یکی از موارد بسیاری که ممکن است مشاهده کنید ، اصطلاح شکستگی های خرد است. اینها در واقع اهمیت دارند وقتی که افزایش قد شما کاهش می یابد و اگر آنها را قبلاً نفهمیدید ، در نهایت خواهید فهمید که شکستگی های میکرو چگونه به شما کمک می کنند به سؤال “چگونه قد خود را افزایش دهم” پاسخ دهید زیرا دانستن نیمی از نبرد است. ؟

شکستگی های میکرو چیست؟

شکستگی های میکرو شکستگی های کوچکی هستند که در استخوان ایجاد می شوند (وقتی بلندتر می شود ، استخوان ساق پا است). این شکستگی ها ناشی از استرس زیادی است که استخوان از تمرینات متحمل می شود ، بار سنگین را به طور مداوم یا فقط پیاده روی های طولانی در اطراف که به آن عادت ندارید ایجاد شود.

ماهیچه ها (اشک های ناچیز) نیز ممکن است در هنگام کار یا کشیده شدن در عضلات اتفاق بیفتد.

آیا آنها خطرناک هستند؟

آنها به هیچ وجه خطرناک نیستند ، شکستگی های میکرو یک علامت هشدار دهنده برای شماست که شما در حال کار کردن بدن خود هستید ، به عنوان مثال در اجرای این اصطلاح به عنوان اسپلینت های شین شناخته می شود ، استرس ناشی از دویدن سریعتر یا مسافت طولانی تر از بدن شما است. استفاده می شود. اگر به بدن خود استراحت ندهید ، به طور عادی قادر خواهید بود این احساسات را حس کنید.

اگر به فشار خود ادامه دهید و استراحت نکنید ، در نتیجه ضرر خواهید دید که بیش از حد ضروری است ، به همین دلیل استراحت و همچنین رژیم غذایی بسیار مهم است تا بدن شما بهبود یابد و بهبود یابد.

فرآیند شفا

روش شکستگی میکرو می تواند به ما سود برساند این است که وقتی بیش از حد آنها را آموزش ندهید و آنها را به طور صحیح استراحت کنید در حالی که به درستی غذا می خورید بدن شما آنها را ترمیم می کند و آنها ((زینک پلاس و افزایش قد مقاله قبل تر))  را نه تنها قوی تر بلکه طولانی تر می کند و می توانید بگویید که در هنگام مشاهده چطور این فایده دارد. چگونه قد خود را افزایش دهید

چگونه می توان با رشد بلندتر درخواست کرد

هنگامی که کارهایی که می خواهید انجام دهید بلندتر می شود این است که تمرینهای خاصی را انجام دهید که به ایجاد میکرو شکستگی در شانه های شما بپردازند و ران ها را نیز دراز کنید.

تمرین اصلی که استفاده می شود اسپرینتینگ و دوچرخه سواری است اما بسیاری دیگر وجود دارند که می توانید از مکیدن آنها به عنوان زدن کیسه پانچ و طناب پرش استفاده کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، همه اینها باعث ایجاد استرس بر روی ساقه می شوند و تمام شکستگی های مورد نیاز را ایجاد می کنند.

مهم – استراحت و رژیم غذایی ((زینک پلاس و افزایش قد مقاله قبل تر)) 

همانطور که قبلاً ذکر شد یکی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که بدن شما به استراحت و رژیم صحیح نیاز دارد تا بتواند به درستی بهبود یابد تا در صورت لزوم بسیار قوی تر شود.

شما باید روزهای استراحت داشته باشید که شدیدترین فعالیتی که انجام می دهید کشش این مناطق از بدن شماست و می خواهید مطمئن شوید که بدن خود را با پروتئین و کلسیم سوخت می کنید زیرا این مواد مغذی عالی در هنگام کاهش استخوان ها و کاهش آنها هستند زمان ریکاوری و به شما در رشد سریع سریع نیز کمک خواهد کرد.

اکنون که اصول شکستگی ریز را می فهمید می توانید نحوه استفاده از آنها و سایر تکنیک های شگفت انگیز را که به شما در افزایش قد کمک خواهد کرد یاد بگیرید.

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/7128659

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد