افسانه های افزایش قد

زینک پلاس برای افزایش قد

((زینک پلاس برای افزایش قد مقاله قبل تر))

کاملاً صادقانه بگویم ، من جرات ندارم که به دلیل دردهای غیر قابل تحمل ، جراحی بلندتر را انجام دهم. من نمی خواهم خطر تحمل عوارض جانبی از قرص ها و تزریق ها را بر عهده بگیرم. دلیلش این نیست که من ترسو هستم من فقط فکر می کنم که آنها می توانند یک قیمت بسیار بالا برای پرداخت یک یا دو اینچ در ارتفاع من باشند. اگر مثل من باشید ، این پایان داستان نیست. ما می توانیم به راهی طبیعی برویم که به هیچ وجه خطرات جسمی را درگیر نکند. در این مقاله چند روش قاتل برای رشد قد طبیعی را پیدا خواهید کرد.

برای شروع کار می توانید از بعضی مراحل استفاده کنید تا فوراً بلندتر به نظر برسید. نمی توان انکار کرد که می خواهیم قد بلندتر شویم زیرا می خواهیم از ارزیابی کم افراد دیگر از ما خلاص شویم. بنابراین اولین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که قد بلندتر به نظر برسیم. این را از راه های گوناگون می توان انجام داد. می توانید کف ((زینک پلاس برای افزایش قد مقاله قبل تر)) ش هایی با کفپوش های بلند بپوشید. هر چند تنها بسیار نامرئی نیست. همچنین می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که باعث قد بلند تر شما شود. من شخصاً فکر می کنم نوارهای عمودی کار را انجام می دهند. روش دیگر اصلاح وضع بدن شماست ، در صورت خم شدن بالای بدن نمی توانید قد بلند به نظر برسید. در هنگام قدم زدن ، سعی کنید به جای نگاه کردن روی زمین ، به جلو نگاه کنید.

هنگامی که شروع به بلندتر شدن کردید ، ممکن است بخواهید نتایج خود را تقویت کنید و حتی بخواهید واقعاً قد خود را افزایش دهید. موثر برای انجام این کار از طریق ورزش ، به خصوص تمرینات کششی است. پیلاتس به دلیل اثربخشی که در تصحیح وضع حمل ایجاد می کند مشهور است. اگر می خواهید واقعاً قد را افزایش دهید ، ممکن است بخواهید برخی تمرینات را انجام دهید که به اثبات رسیده است که باعث افزایش ترشح هورمون های رشد انسان می شود. کشش نیز از این نظر نقش بسزایی دارد. حتماً از این داستان شنیده اید که یک پارچ بازوی طولانی تر دارد. ((زینک پلاس برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

یکی دیگر از مؤلفه های کل تصویر هنگام افزایش قد ، خوردن رژیم های متعادل است. سعی کنید آنچه را که می خورید متنوع کنید. و کربوهیدرات های زیادی مصرف نکنید که اعتقاد بر این است که مانع تلاش بلندتر شما می شوند. به منظور انعطاف پذیری استخوان هایمان ، تا تمرینات کششی مؤثر باشد.

اگر نمی خواهید مانند من خطرهای جراحی و داروهای خود را به خطر بیاندازید ، هنوز روش های طبیعی برای قد بلند تر وجود دارد که می توانید آن را مصرف کنید. اکنون به آنجا بروید و آنها را استفاده کنید. با افزایش چند اینچ اعتماد به نفس خود را به دست خواهید آورد.

از کوتاه بودن و نگاه کردن به دیگران خسته شده اید؟ شانس شما برای شروع به پایین نگاه کردن از یک دیدگاه بالاتر در اینجا است. به وب سایت من بروید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/5508448

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد