افسانه های افزایش قد

زینک افزایش قد

((زینک افزایش قد مقاله قبل تر))

کسی نیست که نمی خواهد قد بلند و جذاب داشته باشد. مطالعات متعددی صورت گرفته است. افراد بلند مدت فرصت های بیشتری در زندگی کسب می کنند. افراد خوشحال تر هستند. آنها در ورزش و جنس مخالف بهتر عمل می کنند. این مغرضانه و سطحی است ، اما افراد بلند قد فرصت های بیشتری را در زندگی به دست می آورند. اما اضافه کردن قد غیرممکن است ، درست است؟

اشتباه!

با تلاش اختصاصی می توانید یک جفت اینچ را به قد خود اضافه کنید!

در اینجا سه ​​نکته اساسی برای افزایش قد طبیعی و بدون هیچ گونه خطری برای بدن شما وجود دارد!

نکته شماره 1 ورزش:

15 دقیقه ورزش قوی باعث افزایش آدرنالین ، لاکتات ، اسیدیته عصبی و اکسید نیتریک می شود. این مواد شیمیایی باعث تحریک هورمون رشد طبیعی انسان در طی ورزش و همچنین در دوره استراحت می شوند. بسیار مهم: هنگام ورزش مقدار زیادی آب بنوشید. کم آبی هورمون رشد انسان را محدود می کند. تجهیزات ورزشی که می خواهید رشد قد را تحریک کنید به شرح زیر است: چکمه های وارونگی و میز ، وزن مچ پا ، مچ دست وزنه برداری و یک دوچرخه ثابت خوب. شما همچنین می خواهید نوار چانه ای  ((زینک افزایش قد مقاله قبل تر)) که می توانید هنگام پوشیدن وزنه های زاویه از آن آویزان کنید. 20 دقیقه آویز شدن از نوار می تواند در کمتر از سی روز نیم نیم اینچ آسان به آن اضافه کند.

ورزش طبیعی ترین و سالم ترین روش برای افزایش قد است.

نکته # رژیم غذایی:

چربی ها و کربوهیدرات ها دشمن فانی هورمون های رشد انسانی هستند و باید از رژیم غذایی بریده شوند. علاوه بر این ، غذاهای غنی از چربی و کربوهیدرات منجر به چربی بیشتری می شوند. فرد چاق بدن را به سمت پایین وزن می کند و ستون فقرات را فشرده می کند که منجر به از بین رفتن قد شما می شود. از نوشابه ، الکل ، غذاهای آشغال ، آب نبات و در صورت امکان کافئین خودداری کنید. اینها هورمونهای رشد طبیعی را تحریک می کند. کافئین در واقع کلسیم را می خورد. کلسیم ماده اصلی لازم برای تحریک رشد است.

نکته شماره 3 خواب: بهترین راز تحریک رشد چیس ((زینک افزایش قد مقاله قبل تر)) ت؟ شبانه نه تا ده ساعت خواب است. خواب هورمون رشد انسان را فعال می کند. بخوابید ، بخوابید ، بخوابید و بیشتر بخوابید.

نکته 4 مکمل های بهداشتی برای القاء رشد

در اینجا مکمل های خاصی وجود دارد که رشد را تحریک می کنند. کلسیم ، ویتامین C ، ویتامین D

غضروف کوسه – نکته جالب در مورد کوسه ها این است که آنها 400 میلیون سال در این طرح بوده اند و این بدان معنی است که آنها تکامل یافته اند که در برابر سرطان ، بیماری عروقی و رشد سریع مقاوم باشند. نه تنها این ، وقتی که یک کوسه صدمه می بیند ، به سرعت بهبود می یابد. مصرف غضروف کوسه تنها بهترین مکمل شما می توانید استفاده کنید.

دیسکوف

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2862528

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد