افسانه های افزایش قد

زل افزایش قد

((زل افزایش قد مقاله قبل تر))

آیا در تلاش برای بهبود قد خود هستید؟ احتمالاً ، موضوعات قد یکی از رایج ترین بحث های امروز جامعه است. اعتراف کنید یا نه ، قد اهمیت دارد. این ویژگی های جسمی را نشان می دهد و به اعتماد به نفس و عزت نفس کمک می کند. اما آیا کاری وجود دارد که بتوانید برای بهبود قد خود انجام دهید؟ بله وجود دارد ، بنابراین استراحت کنید! به هر حال شما محکوم نیستید.

در واقع ، تعدادی روش برای افزایش قد شما وجود دارد. با گشت و گذار در اینترنت ، محصولات و پیشرفتهای مختلفی را پیدا خواهید کرد که گفته می شود قد شما را تحریک می کند. توسط داروهای متفاوتی استفاده شده است که فکر می کنند این مسئله به آنها کمک می کند تا مشکلات قد خود را برطرف یا اصلاح کنند. اما این را در نظر بگیرید: همین داروها می توانند اثرات جانبی مخرب بر وضعیت عمومی بدن شما داشته باشند. به جای دیدن بهبود نسبی ، ممکن است فقط از نتایج ناخوشایند آن رنج ببرید.

اگرچه داروهایی که به منظور کمک به رشد قد شما هستند ، به طور کلی به سلامتی آسیب نمی رسانند ، آیا بهتر نیست از استفاده از آنها خودداری کنید و روی استفاده از روشهای طبیعی تمرکز کنید؟ بله ، می توانید از خطر ابتلا به درمان های دارویی غیرقابل اطمینان جلوگیری کنید.

با انجام مراحل اساسی در حالی که هنوز در حال توسعه هستید می توانید قد بلندتر رشد کنید. دوره رشد جوانی خود را به حداکثر برسانید. درگیر تمرین های منظم باشید. این احتمالاً به یک توصیه پر کاربرد برای دستیابی به سبک زندگی سالم تبدیل شده است ، اما باور کنید که این بهترین راه طبیعی برای حل مشکل شماست.

فعالیت های ساده مانند پیاده روی ، دویدن و پریدن می تواند استخوان های شما را تحریک کند. با انجام این فعالیت ها به طور مرتب ، می توانید به رشد و تقویت استخوان های خود کمک کنید. مطمئناً می توانید کمبود درک شده خود را تغییر دهید. فقط اطمینان حاصل کنید که این رژیم را در جوانی شروع می کنید. هرچه بزرگتر می شوید ، تشویق استخوان های شما برا ((زل افزایش قد مقاله قبل تر)) ی رشد و تقویت به مراتب دشوارتر است.

همچنین اگر فعالیتهای ورزشی منظم خود را با رژیم غذایی تنظیم شده از غذاهای سالم همراه داشته باشید ، به شما کمک می کند. به یاد داشته باشید فقط غذاهای مناسب بخورید. غذاهای مناسب چیست؟ غذاهایی را انتخاب کنید که ویتامین D ، ویتامین K ، منیزیم و کلسیم فراوان دارند. این مواد غذایی برای رشد استخوانهای شما در جوانی ضروری هستند. خوردن این نوع مواد غذایی در دوره بزرگسالان لزوماً به رشد استخوان شما کمک نمی کند ، اما به سلامتی استخوان شما کمک می کند. حتی اگر به صورت مذهبی ورزش کنید ، عدم مصرف غذاهای تحریک کننده قد بر تلاش شما برای رسیدن به هدف قد شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. اطمینان حاصل کنید که خودتان غذاهای مناسب مورد نیاز بدن را تأمین کنید.

روش دیگر افزایش قد ، تمرین و اجرای وضعیت مناسب است. حالت صحیح حالت ران ، گردن و پشت ، بسیار حیاتی است ، زیرا این موضوع همچنین می تواند به افزایش یک اینچ یا دو قد ش ((زل افزایش قد مقاله قبل تر)) ما کمک کند. گذشته از به دست آوردن ارتفاع چشمگیر ، تمرین وضعیت مناسب همچنین بر اعتماد به نفس شما تأکید دارد.

انتخاب لباس شما همچنین می تواند در تأکید قد شما بر دیگران مؤثر باشد. به طور کلی درک می شود که پوشیدن لباس با خطوط عمودی یا نوارها باعث می شود فرد قد بلندتر به نظر برسد. این اثر روانشناختی می تواند بسیار خوب عمل کند و اگر موهای کوتاه تری دارید و می توانید گردن خود را تنظیم کنید ، می تواند تقویت شود. این کار را با استفاده از صندل کفش یا کفش پاشنه بلند ترکیب کنید و در می یابید که واقعاً به شما کمک می کند!

وندی گورمن نویسنده محترم و ماهر و توسعه دهنده وب سایت طاقچه است که علاقه گسترده ای به شبکه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رشد قد بلندتر

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3593998

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد