افسانه های افزایش قد

زالو افزایش قد

((زالو افزایش قد مقاله قبل تر))

این روشی است که می توانید برای افزایش قد طبیعی تر از آن استفاده کنید: به درستی نفس بکشید. اگر کمی کوتاهتر از آن چیزی بود که امیدوار بودید ، و کمی دلسرد کننده آن را پیدا کنید که قدتان به اندازه دیگران بلند نیست ، پس این تمرینات را امتحان کنید. این تنها بخشی از یک رویکرد کلی برای افزایش قد است ، اما اگر درست نفس بکشید ، در واقع می توانید نتایج را مشاهده کنید.

مطمئناً ، ممکن است صدای کمی از طرف دیوانه شنیده شود ، اما با این وجود واقعیت دارد. می توانید با تکنیک های تنفس قد را اضافه کنید. شما هر روز این کار را می کنید – حتی اکنون که نفس می کشید – اما اکثر آنها به درستی این کار را نمی کنند. تنفس بیشتر از حرکت دادن هوا به داخل و خارج از ریه های شما ، یک رویکرد درست و اشتباه است.

خواهید فهمید که برای رشد قد طبیعی تر ، یادگیری یا یادگیری مجدد نحوه تنفس واقعاً مؤثر است. به این شکل فکر کنید: اگر چیزی را تغییر ندهید ، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد ، از جمله قد شما قد. یک روش تاکتیکی وجود دارد که با تغییر نحوه نفس کشیدن ، برخی از آنها را به قد خود اضافه کنید. ((زالو افزایش قد مقاله قبل تر)) 

با افزودن اینچ به ارتفاع خود با استفاده از تکنیک های مناسب تنفس ، آنقدر که به نظر می رسد دور از دسترس نیست. باید تنفس عمیق انجام دهید. اگر به طور عادی نفس بکشید ، این باعث بلند شدن قد شما می شود. برای شروع ، به طور مرتب نفس بکشید.

دلیل واقعی این که مردم از این طریق نفس نمی کشند ، معمولاً به این دلیل است که از چیزی عصبانی می شوند و یا ناامید می شوند. این احساسات به نفس های کم عمق منتهی می شوند و بر خلاف آنچه که می خواهید تحقق یابند عمل خواهند کرد. وقتی آرام می شوید ، نفس های طولانی تر و عمیقی می کشید.

تمام آنچه برای گفتن: شما باید عادت به تنفس عمیق داشته باشید تا به طور طبیعی قد بلند شود. باید استنشاق بینی خود را به آرامی تمرین کنید و حدود 5 یا 6 ثانیه نفس بکشید. هدف تمرکز پر کردن معده از تنفس در مقابل سینه است.

وقتی پنج ثانیه خوب استنشاق کردید ، قدم بعدی ((زالو افزایش قد مقاله قبل تر))  شما نگه داشتن آن برای پنج تا ده ثانیه دیگر است. این بخشی است که شما فقط برای استراحت آن عضلات ، کشش ستون فقرات ، نگه داشتن آن شل و برآمدگی می توانید بدست آورید.

آخر ، شما می خواهید با بیرون کشیدن هوا به آرامی و به مدت پنج یا شش ثانیه تمرین تنفس خود را به پایان برسانید. نکته اصلی که باید در هنگام انجام این کار به خاطر داشته باشید این نیست که عضلات شکمی را شل کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که ستون فقرات خود را دراز می کنید.

به این ترتیب می توانید با استفاده از تمرینات عمیق تنفس ، قد بلندتر رشد کنید. انتظار نداشته باشید که ستون فقرات شما با شش اینچ اضافی از شما تشکر کند ، اما واقعاً می توانید یک جفت اینچ را به قد خود اضافه کنید.

برای دریافت همه سؤالات خود در مورد رشد 4 اینچ طالع در 4 هفته ، به رشد در هفته مراجعه کنید [http:

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4501818

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد