افسانه های افزایش قد

راهکار افزایش قد

((راهکار افزایش قد مقاله قبل تر)) ((راهکار افزایش قد مقاله قبل تر)) 

شما نمی توانید کاری کنید که ژن های خود را تغییر داده و قد خود را به طور معجزه آسایی افزایش دهید. با این حال ، شما می توانید یک روش کاملاً طبیعی و موثر برای به دست آوردن نتایج مطلوب اتخاذ کنید. ورزش کردن واقعاً می تواند تعدادی اینچ به علاوه بسیاری از مزایای سلامتی برای شما ایجاد کند. شما فقط باید قد بلند تمام تمرینات مختلف را انجام دهید.

تمرینات کششی برای رشد قد موثرترین محسوب می شوند. شما می توانید انواع روال ساده ای را که می توانید در خانه انجام دهید ، اتخاذ کنید. نباید از کشش تمام قسمت های بدن خود شروع کنید و از پشت خود شروع کنید. شما باید در کشش پاها نیز تلاش زیادی کنید.

تمرینات صاف کردن پشت به همان اندازه مفید است. شما فقط با ساختن ستون فقرات خود قد چند سانتی متر بلندتر خواهید داشت. انواع تمرین هایی وجود دارد که می توانید انجام دهید که عمدتاً خم شدن پشت شماست. اینها آسان و دلپذیر هستند. همچنین می توانید شنا کنید تا به نتایج دلخواه برسید. ((راهکار افزایش قد مقاله قبل تر)) 

تمرینات پرش برای بلندتر شدن بسیار مؤثر است. برای سریعترین نتیجه به شما توصیه می شود که بسکتبال یا والیبال بازی کنید. پرش طناب نیز یک انتخاب خوب است. همچنین می توانید بر روی ترامپولین پرش کنید. این تمرین بسیار سرگرم کننده است و شما را لاغر تر و بلندتر نشان می دهد.

تمرینات لگد زدن واقعاً می تواند باعث رشد استخوانهای ران و ساق پا شود. می توانید به راحتی با برخی از ضربات از برخی از معروف ترین روال های ایروبیک استفاده کنید. هنرهای مارشال که استفاده گسترده از پاها را در بر می گیرد نیز گزینه های خوبی هستند.

قطع کردن نوار قطعاً یکی از بهترین تمرینات برای افزایش قد است. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، شما باید تمرین را با دقت مطابق با تمام دستورالعمل های ایمنی انجام دهید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4363034

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد