افسانه های افزایش قد

راههای افزایش قد بصورت طبیعی

((راههای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر))

با افزایش هیپنوتیزم خود می توانید قد خود را افزایش دهید. بسیاری از افراد واقعاً اعتقاد ندارند که می توانند از قد هیپنوتیزم قد بلند کنند. این به این دلیل است که جامعه چگونه هیپنوتیزم را ترسیم می کند. اغلب به عنوان سرگرمی برای ارزش تجاری تلقی می شود. همچنین ، این تصور غلط وجود دارد که وقتی تحت هیپنوتیزم هستید ، تحت کنترل شخص دیگری هستید. ((راههای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) 

در واقعیت ، هیپنوتیزم در برخی از مراکز مراقبت جامع برای کمک به افراد با موضوعات مختلف استفاده می شود. بسیاری از افراد برای کم کردن وزن ، متوقف کردن سیگار کشیدن و موارد دیگر از جمله افزایش قد از خواب هیپنوتیزم استفاده کرده اند. هیپنوتیزم یک حالت آرامش است ، نه بر خلاف وقتی که می خواهید بخوابید. در این دوره آرامش است که یک متخصص هیپنوتیزم درمانی واجد شرایط ، پیشنهادات مثبت را به ناخودآگاه شما وارد می کند.

افکار و احساسات ما می توانند بدن ما را دستکاری کنند. مغز تکانه های عصبی را در سراسر بافت های سلولی بدن ارسال می کند. این ارتباط بدنی می تواند بر رفتار هر ناحیه از بدن ما ، تا رسیدن به مغز استخوان ، تیموس ، استخوان ها و غیره تأثیر بگذارد.

شناخته شده است که مغز کارهای شگفت انگیز انجام می دهد. این ماده شیمیایی و هورمون هایی را تولید می کند که به خون رها می شوند. از طریق خواب آور ، مغز می تواند برای تولید هورم ((راههای افزایش قد بصورت طبیعی مقاله قبل تر)) ون رشد انسانی و انسولین تحریک شود. این مواد شیمیایی طبیعی موجود در بدن می توانند قد شما را افزایش دهند.

آیا بعد از قطع رشد از طریق خود هیپنوتیزم می توانید قد را افزایش دهید؟ در حقیقت شهادت های بی شماری از افرادی که از طریق هیپنوتیزم قد خود را افزایش داده اند ، وجود داشته است. با این حال ، دیدن یک هیپنوتیزم حرفه ای دارای مجوز می تواند بسیار پرهزینه شود. مانند بیشتر درمانها ، شروع به دیدن بیش از یک جلسه طول می کشد. به همین دلیل است که یادگیری چگونگی هیپنوتیزم کردن خود می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

کلیپ

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/2828925

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد