افسانه های افزایش قد

ذکر برای افزایش قد

((ذکر برای افزایش قد مقاله قبل تر))

شما می خواهید به طور طبیعی و با سلامتی بلندتر شوید ، بنابراین برای افزایش این قد باید روال خاصی از ورزش ، رژیم و سبک زندگی را ترکیب کنید. برای اینکه روال شما کاملاً مؤثر باشد باید بدانید که چه کاری انجام دهید ، چگونه آن را انجام دهید و چه زمانی این کار را انجام دهید! شما می توانید طی چند ماه آینده 2 تا 4 اینچ به قد خود اضافه کنید اما باید غذاهای مناسب بخورید ، استراحت و بهبودی مناسب داشته باشید و موثرترین تمرینات را برای رشد قد انجام دهید. تنفس و ماساژ راهی برای تحریک هورمون های رشد طبیعی بدن و غدد برای فعال تر شدن و تولید بیشتر عناصر افزایش قد است. ((ذکر برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

تنفس عمیق برای رشد بلندتر

تنفس عمیق و کامل داشته باشید تا اکسیژن بیشتری در جریان خون شما جذب شود. اکسیژن رسانی مناسب به این معنی است که جریان خون می تواند خون اکسیژن شده و هورمون های رشد را به هر قسمت از بدن ، به ویژه پاها و ستون فقرات منتقل کند. شما می توانید تنفس عمیق را در طول قد و روز به روز افزایش دهید. با این وجود ، حتی اگر در حال تماشای تلویزیون ، اتوبوس ، سینما یا دقیقاً همانطور که در رختخواب می خوابید ، می توانید تنفس عمیق را در هر مکانی که دوست دارید انجام دهید. روی استنشاق عمیق تمرکز کنید ، سپس نفس خود را نگه دارید و سپس به آرامی بازدم کنید. از طریق بینی از هوا تنفس کنید ، هوا را با دهان خود نگه دارید و سپس از دهان خود بیرون بیاورید. حداقل 10 بار تکرار کنید.

از طریق ماساژ رشد بلندتر کنید ((ذکر برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

ماساژ یک راه عالی برای استراحت بدن است و با ماساژ برخی از نقاط رفلکس در سرتاسر بدن ، می توانید تولید هورمون های رشد را تحریک کنید یک عصب ویژه وجود دارد که به غده هیپوفیز وصل می شود و هنگامی که آن عصب از طریق یک نقطه رفلکس تحریک می شود روی بدن ، غده هیپوفیز را برای ارسال سیگنال به تیروئید برای تولید هورمون رشد فعال می کند.

این نقاط رفلکس کجا هستند؟

اگر می خواهید به روش طبیعی قد بلندتر شوید ، دو مورد از رفلکس بسیار مهم هستند. یکی در قسمت انگشت شست و دیگری در اطراف گردن شما است. این نواحی را با حرکت آهسته ساعت ماساژ دهید و این باعث می شود بدن شما را برای فعال کردن غده هیپوفیز و تیروئید برای تولید هورمون های رشد بیشتر ترغیب کند. ترکیب یک روال تمرینی افزایش قد تمرکز با یک رژیم غذایی مناسب و چند شیوه زندگی خاص

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4672933

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد